Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról és erről az emberről? Nekem adott egy kis önbizalmat és már sok dologban máshogy látom magamat. Elsősorban azoknak szól akik azt hiszik CSAK a külső számít a nőknek.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


Tessék megnézni !


2011. okt. 5. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Apotemnofobiám van úgyhogy nem nézem meg. Ebben én valahogy nem tud(nám) a szépet meglátni. Egyébként gondolom nincsnek végtagjai és jó nője van. Ettől neked még nem lesz nőd. Amúgy nem csak a külső számít ezt mindenki tudja, lehetsz akármilyen jóképű 95%-al kevesebb nőd lesz ha csak ülsz a sarokba az önbizalomhiányoddal és nem élsz olyan életet ami miatt felnézhet rád egy nő.

Ennek a csávónak szerencséje volt . Egyébként szerintem is pénzhajhászás egy kicsit.

2011. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már láttam párszor, de még most is megérint. Egyszerűen nem tudom könnyek nélkül végignézni, pedig pasi vagyok. Durva, hogy így is tud boldog lenni és nem adta fel. Én sokkal gyengébb akaratú vagyok és az első apróbb akadálynál képes vagyok feladni, nem bízok magamban. Iszonyatosan irigylem a csávót. Önbizalmat azt nem adott, az nem jelent semmit, hogy ő talált egy nőt, aki elfogadja, lehet ő volt az egyetlen nő, akár. Amúgy valószínűleg irtó vonzó személyisége lehet a csávónak, ami nagyon keveseknek adatik meg. Míg egy jobb külső azért gyakoribb.

23F

2011. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt a videót Én is linkelgettem...

Én azt mondom ,hogy ez egy jó dolog amit a csávó csinál!!!Számos hasonló eset van az életben!

Aki ezt fikázza ,ahhoz Én csak gratulálni tudok hogy mekkora egy gyökér!Tudok Én még más példákat is felhozni hogy vannak ők akiknek a külső nem számít,d ebbe inkább ne menjünk bele...

2011. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én elsírtam magam ezen a videón :( Hihetetlen,mennyi akaratereje,kitartása és optimizmusa van ennek a srácnak!
2011. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egyszer az iskolaban neztuk meg azt a filmet, amibol itt voltak kiragadva reszletek.

nincs jo osztalykozossegunk, sok az ellentet,de azon a napon valahogy mas volt. majdnem mindenki sirt, ki ki mas miatt. de megprobaltunk megbocsajtani es tullendulni azokon a kicsinyes dolgokon amiken vitaztunk anno.

azt hiszem , csodalatos es pelda erteku, ha valaki kepes igy latni a vilagot, ilyen pozitivan , ahhoz kepest hogy nincsenek vegtagjai.es bar igaz, hogy ebbol el, szerintem ha nem gondolna komolyan azt, amiket az ilyen filmekben elmond,akkor nem tudna ezt az egeszet ennyire oszinten csinalni.

2016. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!