Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvarlóm nagyon aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlóm nagyon aranyos, de van egy kis gond vele, szerintetek?

Figyelt kérdés
Aranyos, és látom rajta hogy szeret de nem érzem mellette nőnek magam, olyan mintha én irányítanám mert ő csak rám hagyja magát, nem nagyon csinál semmit azon kívül hogy elmondja hogy tetszek neki, és mint férfi sem jön be, mármint szexuálisan. Szerintem nincs jövője ennek a kapcsolatnak, de adok neki egy esélyt. Szerintetek lehet ennek jövője? Én nem hiszem hogy bele tudnék szeretni.
2011. okt. 6. 14:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem jöttem össze vele csak udvarol nekem!
2011. okt. 6. 15:02
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu, exem egyik haverja zaklatott úton-útfélen, nem tudtam lerázni sehogy sem. Állandóan talikat kért, csörgetett telefonon, de semmit se akartam tőle, megmondhattam neki szépen, csúnyán, besértődött, de másnap meg ő kért bocsánatot. Pár óra nyugi, majd újra... Facén mindenkinek azt írta hogy együtt vagyunk, nekem meg égett a képem... Azóta szerencsére lekopott, tiltottam mindenhonnan, nem járok arra, ahol belefuthatok... Bár ahogy hallottam, most egy másik csajt zaklat ugyanígy:D Sok türelmet neki. Kell
2011. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!