Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakított velem, mert az édesapja megtudta, hogy az ő lánya, igazából egy félig roma származású fiúval (velem) volt együtt, és ez zavarta a szüleit. Valahogy nem tudom felfogni, hogy miért szedhetnek szét 2 szerelmest csak azért, mert a bőröm színe egy árnyalattal sötétebb. Nagyon fáj hogy emiatt kell otthagynom őt... nagyon szeretem. De erre sajnos ÉN nem látok megoldást... ! Ti esetleg?
2011. okt. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tán meg kellene ismerkedned a szüleivel.

A családod milyen? Normális, rendes család? Semmi bűnözés meg hasonlók?? Bocsi a kérdés miatt...Mert akkor tényleg nem lehet gond. Ha a szülei nem ismernek, ismerjenek meg. Ha nem akarnak, akkor úgy ismerjenek meg, mint egy másik srác, akiről nem tudják már az elején, hogy romákhoz tartozik. Nem kellene ezt szégyellni, mert nem vagy senkinél sem kevesebb. Csak az embereknek előítéleteik vannak a világban történtek miatt. Meg a média miatt.

2011. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Teljesen normális családom van, de nem hiszem hogy a szülei meg szeretnének ismerni akárkit is... ők igazából olyanok, hogy legszívesebben ők választanának majd pl később a lányuknak férjet meg stb...
2011. okt. 8. 00:04
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, szép életet kívánok neked! És hidd el, tényleg nem néznek le a normális emberek csak azért, mert roma vér van benned. a hülyék ellen pedig nem nagyon lehet mit tenni... Bizonyítani kell.
2011. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Az összes lányos szülő ilyen... Sőt a legjobb barátom anyja a mai napig bele akar szólni hogy a 22 éves fiacskája milyen lányokkal jár mert neki egyik lány sem elég szép meg elég okos. Még szerencse hogy drága barátom ilyen téren előbb hallgat rám mint a szüleire...
2011. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom:( A hülye szülők ellene sem lehet mit tenni... Még nem tudtuk egyedül élni, nélkülök. Vagy vártok, vagy valahogy meggyőzitek őket. Esetleg lehet titokban folytatni...
2011. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából most érzem magam először úgy, hogy valaki lenéz engem... de most nem tudom azt tenni, hogy egyszerűen elfordítom a fejem... mert most arról van szó, hogy elveszítettem azt akit igazán szeretek.
2011. okt. 8. 00:06
 17/42 A kérdező kommentje:
Titokban nem akarja. Fél hogy emiatt fogják őt büntetni... sajnos akkor nincs erre megoldás. :(
2011. okt. 8. 00:08
 18/42 anonim ***** válasza:

Igen, itt ez a szomorú, hogy tétje van, sajnos:(

Ugyan már, mivel fogják bűntetni?? Megverik? Terrorizálják?

2011. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
De ezt nem nekem kell mondani! Ő fél tőle, nem én. Ő nem akarja így, csak ennyit tudok.
2011. okt. 8. 00:15
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, akkor tényleg nincs mit tenni:( Még az is lehet, hogy téged véd, ha az ő szülei állatok...Sajnálom.:(

Szar dolgok vannak a világban...Most egy darabig rohadt rossz lesz neked. Aztán vagy jóra fordulnak a dolgok, vagy találsz egy másik lányt, akivel szép életed lehet...

2011. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!