Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakított velem, mert az édesapja megtudta, hogy az ő lánya, igazából egy félig roma származású fiúval (velem) volt együtt, és ez zavarta a szüleit. Valahogy nem tudom felfogni, hogy miért szedhetnek szét 2 szerelmest csak azért, mert a bőröm színe egy árnyalattal sötétebb. Nagyon fáj hogy emiatt kell otthagynom őt... nagyon szeretem. De erre sajnos ÉN nem látok megoldást... ! Ti esetleg?
2011. okt. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy a lényeg, ne zárkózz magadba soha! Élj boldogan a családdal, barátokkal, szórakozz és tanulj! A tanulás ahhoz kell, hogy jó munkád legyen, megértsd a világod és akkor nem leszel senkinek sem kiszolgáltatva. Senkinek sem.
2011. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
És egy jó tanács: Ha valakibe beleszertsz, összejössz vele, ismerkedj meg mindig az elején a családjával is. És akkor ilyen dolgoktól talán megkímél a sors.
2011. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat ! Jól estek !
2011. okt. 8. 00:27
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen ;)
2011. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, megértem a problémád, meg az apját is ahogy reagált. Őszinte leszek, a legtöbb ember előítéletes, én is. Te normálisnak tűnsz, de attól még a lány apja még nem tudhatja milyen vagy, főleg mert gondolom meg sem akar ismerni. Az, hogy nem engedi a lányának, hogy kapcsolatot folytasson veled, az nem a személyed ellen szól, hanem a legtöbb cigány ellen. Persze, hogy cigányból is van normális, mint ahogy magyarból is szar ember, nekem is volt 1 ahogy te fejezted ki magad "egy árnyalattal sötétebb bőrű" haverom, csak szerintem azt te is tudod, hogy nagy áltlagban azért a 95%-ra ez nem mondható el. Köszönd nekik, hogy a barátnőd apja ellenséges.
2011. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Az a szép, hogy én is előítéletes vagyok, de én megadom a lehetőséget az emberek számára, hogy ne csak kinézet, vagy első benyomás után alkossak róluk véleményt. De amúgy igazad van !
2011. okt. 8. 00:32
 27/42 anonim ***** válasza:
62%
Jól tette a volt barátnőd apja.
2011. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom,te biztos egy normális gyerek vagy!!!!!!!

ne foglalkozz a bunkó írásokkal!!!!!

rohadt jó,hogy ebbe a rohadt éledbe még boldog se lehet az ember!!!!...én Magyar gyerek vagyok,de ha egy roma lány tetszene én leszarnám ki mit gondol....a saját életem és boldogságom,nem?..várj még két évet és az apuci bekaphatja!!

2011. okt. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd könnyebben tud reklámozni téged a szüleinek, mint te szóval ha neki fontos csak akkor sikerülhet.

Az lehet, hogy a csaj csak a szülei véleménye mögé bújt mert nem mert szakítani?

2011. okt. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert a cigányok 95%-a valljuk be, hogy bűnöző, nem jár iskolába és nem dolgozik, ezért minden cigányt ilyennek könyvelnek el, de úgy látom te az 5%-ba tartozol, helyesen írni is tudsz, mondd ezt el nekik.
2011. okt. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!