Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú de igaz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm szakított velem, mert az édesapja megtudta, hogy az ő lánya, igazából egy félig roma származású fiúval (velem) volt együtt, és ez zavarta a szüleit. Valahogy nem tudom felfogni, hogy miért szedhetnek szét 2 szerelmest csak azért, mert a bőröm színe egy árnyalattal sötétebb. Nagyon fáj hogy emiatt kell otthagynom őt... nagyon szeretem. De erre sajnos ÉN nem látok megoldást... ! Ti esetleg?
2011. okt. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bőröd szinével van a baj, hanem a véreddel.

A megkülönböztetés, kirekesztés, elítélés az emberek génjeiben van (jó okkal!!!!) ez a baromi nagy globalizáció, meg egyformaság csak néhány évtizede jött divatba.

És ez ugyanúgy megvan a fehérekben, feketékben, sárgákban, minden emberben. Sőt, ez lehet bőrszín alapján, vallás miatt, vagy mondjuk azért, mert nem falubeli. (mindig van ok)

Szóval ez egy természetes dolog, csak az erős agymosás miatt próbálják elhitetni az emberekkel, hogy ez rossz.

Én se engedném a lányomnak, hogy cigány barátja legyen. Nem a bőrszín miatt, sőt, nem is az egyén miatt, (szóval lehetsz te felőlem akármilyen rendes) hanem ahogy mondtam, a vér miatt.

Nem csak az számít ugyanis, hogy te milyen rendes vagy, hanem hogy pl. egy házasságba az egész családját viszi az ember!!!

És idővel gyerekek is születnek, márpedig a vér nem válik vízzé! Nem kéne mondjuk olyan unoka, aki megszurkál egy csavarhúzóval a nyugdíjjamért, hogy tudjon belőle venni hígítót.

Ha megnézed a magyarországi cigányság társadalmi berendezkedését, életvitelét, 800 éve semmi nem változott, esetleg annyi, hogy parabolaantenna van a putrin. És ez a lényeg, az összkép. A cigányság vérmérsékletéből, és génállományából fakadóan egy fejlődésképtelen nép.

Ha nem lennének a világon olyan országok, ahol a tisztességes, dolgos embereken élősködhetnének, rég kihaltak volna, mert önmagukban alkalmatlanok az életben maradásra a nyugatinak mondott civilizációban.

Indiában lenne a helyük, mert lemaradtak az evolúcióban, és csak a "gazdatest" (gádzsók) szociális érzékenysége miatt vannak még életben.


Szóval egyáltalán nem arról van szó, hogy egy árnyalattal sötétebb a bőröd színe, hanem hogy a barátnőd szülei nem akarják, hogy a lányuknak köze legyen ehhez a réteghez, és tönkretegye az ő, és a családja életét.


És ez nem szomorú, vagy vidám, nem igazságtalan, vagy igazságos. Egyszerűen ilyen a világ, ilyenek benne az emberek, és így működnek a dolgok.

2011. okt. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
69%

Igy van, nem a borod szinevel van a baj, hanem azzal, h cigany vagy.

Egyebkent meg egyet ertek a szulokkel, miert hagynam, h egy cigannyal legyen mikor kaphat jobbat is?

2011. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
91%
Előítéletek... Én is voltam hasonló helyzetben. Az előző párom török volt, az egész családom meg utálja őket. Persze, ugyanúgy, mint nálatok, nem is ismerték a párom. Látni sem akarták, úgyis csak egy mocskos kecskeb*szó metéltfarkú (ezt így szó szerint). Nem érdekelt, ki mit mondott rá, szerettem. A volt barátnődnek is ezt kellett volna tennie szerintem... Ha csak ezért szakított, akkor bocsánat, de buta...
2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Nem fogom megérteni soha, hogy miért jó az embereknek a pusztítás.
2011. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeségnél már csak az önzőség nagyobb.
2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ez szar például mi??

http://www.youtube.com/watch?v=X1Od3FEezPo


Hogy eshet a cigányoknak?? Főleg ha még buták is el is hiszik, hogy mindenki kiakarja őket írtani???

Nem kell nekik segélyeket adni, csak ha tanulnak és dolgoznak, alkalamzkodnak.


Akik meg nyomorban élnek, azokat ki kell onnan hozni. De ahhoz ők is kellenek. Ha nem lennének rohadt rasszisták, akkor senki nem hivatkozhatna arra, hogy engem azért büntetnek, mert xyz rasszisták.

Mindenkire vonatkoznak a törvények meg a szabályok.

Magyarban is vannak nyomorultak. Szerintem Kossuth egyáltalán nem egy nagy magyar, mint Széchenyi. Végülis Szent István meg egy brutális gyilkos, aki Isten nevét hiába vette, mint a a többi nép.

Tudom, durva állítások ezek, de sajnos így van.

Sok nagy ember, aki hozta magyarországot a szarból nem is volt magyar.

A jövőre koncentráljatok már.

Ha két ember veszkszik, két magyar, az egyik úgyis orosz lesz a végén. Tehát ez nem rasszimus, ha egy cigány meg magyar összeveszik és az egyik azt mondja, hogy rohadt cigány. Hanem gyökérség, amiből később általánosítás lesz, amiből később rasszizmus lehet. Mert a cigány cigány marad, a magyar magyar marad és mindig találnak az emberek egymásban valamit, amivel a másikat meg lehet különböztetni, bántani lehet. Főleg a gyerekek, akik végig sem gondlják, amit mondanak.


Szar és undorító a világ ilyen szempontból és az egész rendszer, ami most van, de ti nem tesztek semmit sem, csak nyávogtok, ha pedig szavazás van, választatok néhány szar közül, amiben mindig csalódtok. Bevesztek minden szart.

A nép uralom azt jelenti, hogy az van, amit a nép mond, nem azt, hogy választunk 4 lehetőség közül. De ha a buta, beteg,, sérült embereket hagynánk szavazni, minden tönkre menne. Na ő tőlük kell megszabadulni. Nevelni, tanítani kell őker, akár erőszakkal, ha élni akarnak.

2011. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Vagy mi a megoldás???

Ez miért megoldás, hogy kirtjuk a cigányokat??

Kitoloncolni őket? Hová??

Mindenkinek joga van élni ahogy akar, amíg másra nem káros??

De ha káros, akkor mit kell tenni? Hagyni, hogy kibontakozzanak? Elzárni őket, megölni őket??

A világ úgyis előbb utóbb átmegy gyilkolászásba, vagy ha hagyjuk kibonatkozni a gyilkosokat, ők pusztítják el majd.

A világnak mindenképpen vége lesz. Mert ti emberek uraljátok.

2011. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Egyre többen és többen lesztek....
2011. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ! Te stílusod alapján rendesnek látszol ! Szerintem nem a bőrszín a mérvadó , hanem , hogy milyen ember is vagy igazából ...Én megmondom őszintén bennem is van apám családja felől némi roma vér és nagyon sok rokonom közül vannak akiknek meglátszik a bőrük színén , vagy a természetükön -bár ezek kevesebben vannak . Én magam nem tartom cigánynak . Nem is igazán látszik rajtam , világos hajam van bár a bőröm kicsit kreolosabb . Senki sem mondaná meg a családomról , hogy mi roma származásúak lennénk . Engem anyukám családja nevelt föl , teljesen más légkörben nőttem föl. A nevelés , a környezet nagyon sokat számít , hogy milyen ember lesz belőled.

Persze az sem helyes amit tettek , de minden bizonnyal féltik a lányukat, ami természetes. A barátnődnek és neked is beszélni kéne a szülőkkel és akkor talán elfogadnának .

2011. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!