Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tudja magát azzal hitegetni egy ember, hogy nincs szüksége párkapcsolatra és a vele járó szexre?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából miért csinálom ezt.Csak sejtem, így a csalódásoktól óvom meg magam.Pedig soha nem volt senkim.

Nem tudom miért jó az nekem ha magam betonfallal veszem körbe.Nem találom magam ,otthon csak lézengek.

Próbálom elhitetni magammal ez így jó de egyre nehezebben megy.Évekig ezt letudtam nyomni de egyre többször hiányzik valaki.

Soha nem volt senki de azt tudom később nagyon meg fogom bánni de akkor már késő bánat lesz.

Hogyan bontsam le ezt a gátat?

Mit tegyek , hova forduljak?


Komoly válaszokat kérek.

EGY ÁLMODOZÓ ÉS VÁGYAKOZÓ FFI VAGYOK.


2011. okt. 10. 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bőven van időd rá, sőt talán azt is mondhatnám, most vagy hozzá a legjobb korban. Tudod mire van szükséged, ismered az emberi értékek nagy részét, és láthattál már az életből ezt-azt. Egyáltalán nem gáz most nekiállnod, csak erőt kellene venni magadon. Én ugyanilyet éreztem bő másfél évig egy hosszabb kapcsolat után, aztán minden jött végül magától.

Ezt a soha nem volt senkit nem igazán értem. Kvázi szűz vagy, és soha nem volt párkapcsolatod? Kezdetnek olvasgass utána dolgoknak, és ha tényleg önértékelési problémáid vannak, nem árt felkeresni egy pszichológust. Egyáltalán nem gáz, én is voltam, használ!

23L

2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De azt gondolnám, hogy miért nem volt eddig senkije, mi lehetett az oka. Embertől függ ki mennyire megértő, én adnék esélyt. Valahol el kell kezdeni. Rájöttél arra, hogy ez nem állapot.Ez már egy jó pont.

Ha elindulsz előre, mit veszítesz ? Semmit.

2011. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

JAJA. KÉT CSILLAGJEGYEM VAN .

SZŰZ ÉS IKREK:((((

2011. okt. 10. 21:23
 14/19 A kérdező kommentje:

IGAZ ,HOGY NEM VESZÍTHETNÉK SEMMIT.

HA VALAKIT LÁTOK AKI TETSZIK MÁR az elején LEBLOKkOLOK , EGY DARABIG alakulnak a dolgok azt padlófék. azon veszem észre magam kerülöm és a rossz tulajdonságait emelem ki magamnak.

2011. okt. 10. 21:29
 15/19 anonim ***** válasza:

személyiség-fejlesztőkönyveket olvass de gyorsan! 30 évesen még nem késő, majd 40-50 évesen az lesz!

(Brian Tracy, Napoleon Hill stb.)

Szépen állj neki, aztán jöhetnek a pua könyvek (csajozós könyvek) elküldöm a leghasznosabbakat e-mailbe, csak dobj egy privit!

f18

2011. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
HAVER VAGY DE A NETEN A SZERZŐ ÉS CÍM ALAPJÁN RÁTALÁLOK.
2011. okt. 10. 22:02
 17/19 anonim ***** válasza:

nem mindre

akkor pl: Mystery: vénuszi művészetek, Attraction Code, Badboys lifestyle


ezek a leghasznosabbak, a másik 2 személyiségfejlesztővel kezdj

2011. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A 30-hoz közeli nők kis része fog belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol a másiknak soha nem volt senkije. Nem azért, mert gáz, hanem mert nincs tapasztalatod. Addigra az emberek általában végigkínlódták magukat több (néha rossz) kapcsolaton, kialakultak az igényeik, fejlődtek. Na meg általában aki sokáig egyedül marad a szexuális fantáziájával, abban kialakul valamilyen defekt. Nem rád értem, hanem hogy a többi nő mit gondolhat rólad. A szexuális tapasztalat sem olyan, hogy egyszer csinálod és jó, ehhez idő kell, veled ez nem történt meg.

Viszont mivel még fiatal vagy, a 20 körüli lányokkal kevésbé lenne gondod, de ha sokáig halogatod, a korkülönbség miatt sem fogsz annyira szóba jönni náluk sem, úgyhogy most kell megragadni a lehetőséget, ha van hozzá erőd.

2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Néha le kell győzni a félelmeket, hogy megvalósíthasd az álmaidat.És 30 évesen nagy esélyed van a fiatalabb lányoknál.Különben én meg 20 vagyok és nem volt kapcsolatom, úgyhogy nagyon sürgetem magam.Valószínűleg próbálkoztál már, vagy tetszettél valakinek...emlékezz vissza, hogy is volt, el kell kezdeni valahol.Keménynek kell lenni, csak akkor fognak felfigyelni rád.Meg kell játszani a faszagyereket, még akkor is, ha belül Béna Béla vagy, nekem is az önbizalmammal van gondom.De legalább tudom, hogy a gyengeségem volt az, amiért nem akart velem lenni a lány, akit 5 évig szerettem, soha nem volt az enyém, úgy veszítettem el, mintha sose ismertük volna egymást.Ha netán beleesnél egy lányba ne vedd túlságosan komolyan, mert az rengeteg gyötrődést okoz.Ezzel nem akarlak elriasztani a dologtól, csak azt mondom, hogy lazán kell venni.Sok szerencsét!
2011. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!