Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Életem első szerelme volt. És az első fiú is az életemben.

Több mint egy évig tartott a kapcsolatunk. Ki szeretett belőlem, már nem érez mást csak barátságot, és teljesen bezárt. Mikor rám néz olyan mintha azt mondaná a szemeivel, "hagyj engem békén"

A nyáron még minden rendben volt. Dúlt a szerelem. Aztán munkába állt, jöttek a gondok az életében, leginkább anyagiak, nem érezte jól magát a munkahelyén, nem úgy alakultak a főiskola dolgai, ahogy tervezte, és torlódtak az adósságai.

Én mindvégig mellette álltam, de érezem, hogy valami nincs rendben, csak álmomban sem gondoltam volna, hogy idáig süllyedtünk.

Kértem hogy adjunk ennek még egy esélyt, annyit sem akart. Mert hogy már nem szeret engem. És hogy valójában sosem tudta elképzelni a kapcsolatunk hosszútávon. De ebbe ő maga sem akart belegondolni.


Fogalmam sincs hogy dolgozzam fel.

Nem tudom mit kéne tennem. Fel sem tudom fogni hogy vége. Alig alszom valamit, sírva fekszem és sírva kelek, az étel alig megy le a torkomon. És azt kívánom bárcsak érne valami nagyobb csapás, hogy mindezt feledtethesse velem.

Úgy érzem meg fogok őrülni. Ha csörög a telefonom, ha smsem jön, azonnal kapok érte, hátha ő keres.

Hogy felejtsem el minél gyorsabban, ha mindenről ő jut eszembe? Ha annyira az életem részévé vált, hogy bármihez akarnék kezdeni, ott van? (még ha csak gondolatban is)


Ő nem csak a szerelmem volt. A legjobb barátom. A társam. Mindenen. De most elment. És nem tudom mit tegyek.


2011. okt. 11. 09:05
1 2
 11/11 Smartguy86 ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "ilyen fiúk találnak meg mindig". Ebben egyedül te vagy a hunyó! Te hagyod, hogy ilyenek találjanak meg, talán tudat alatt pont ilyenekre vágysz.


Kár ezen filózni, hogy ki mennyit adott fel. A szerelem ilyen, a másikért feladunk dolgokat, vagy változunk, akár észrevétlenül is! De ha kettőtök között mindig ott volt az az érzés, hogy valaki felad valamit, akkor már tudhatod, hogy miért lett vége...


És valóban, ő volt az első, nem gyakori, hogy elsőre megtalálod a tutit. Főleg akkor nem, ha a bizalmi légkör és az ismerkedés sem az erősségetek...

2011. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!