Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a Párommal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a Párommal, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
2 hete:|és azóta facebookon szomorúakat posztol... (Szomorú dalok, a szerelme elvesztéséről szólók,amikben benne van a kibékülés gondolata is)Ha találkozunk munkahelyen(1 helyen dolgozunk) akkor köszön de nagyon szomorú, komor(mindenki szerint)Ami miatt szakítottunk az az ügy megoldódott.Mit tennétek?
2011. okt. 11. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az most van.. :) Ne halaszd..
2011. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

en ugyanebben a szituban vagyok 3 honapja (tobb,mint 2 eves kapcs.),ugyanigy szakitott, az elso honapban hallani sem akart a kibekulesrol (nincs jovonk, nem mukodik stb), hanyagoltam, elutaztam 2hetre stb (higgadni). a masodik honapban o jott oda h beszeljuk meg, halovany kezdemenyezes a bekulesre, most mar oda jutottunk hogy kimondta hogy szerelmes belem stb. tul buszke odajonni elmondani, pedig gyakran osszefutunk... inkabb sms, chat. mi sajna sokat veszekszunk a szakitas ota, ezt a sertettseget kene levetkozni....

kiszeretni ne fog, sokszor az a helyzet,hogy mire egy ferfi atgondolja es bekulne, mar a no nem akar! mert keso. ne tamadd le egybol, de jelezd,hogy nyitott vagy fele, ne jatszd az elerhetetlent, taktikazni is modjaval nehogy azt higyje h mar nem erdekled. ha ugy hozza a szitu, mondd el neki,mit erzel, lehet hogy negativan reagal, nalunk igy volt,de persze minden szot megjegyzett, ragodott rajta, es mar o kezdemenyez vagy megnyilik stb. drukkolok nektek! 28N

2011. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??? Mennyi ideje voltatok együtt???

Nem értem, miért nem beszéltétek meg??? Miért kellett rögtön szakítani??? Szurkolok neked, hogy jó döntést hozz, akárhogy is döntesz!!!

2011. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

18-18 évesek vagyunk.Ő ilyen érzékeny.meg már próbáltuk megbeszélni a dolgokat.De most menne;)mmint a kapcsolat.

Csak így olyan rossz hogy látom őt heti 2x... átkérhetném magam máskorra, de vele szeretnék maradni

2011. okt. 12. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!