Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon TÉNYLEG komolyan vehetjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon TÉNYLEG komolyan vehetjük?

Figyelt kérdés

Felhívott a mai nap egyik legjobb haverom menyasszonya. Mégpedig azért, mert tudja, hogy mi szervezzük a legénybúcsút. És azt mondta a vőlegénye, BÁRMIT megtehet a legénybúcsún, a későbbiekben egyáltalán nem csinál belőle ügyet, ne féltsük.


Azt mondta tegyük emlékezetessé az utolsó estélyét mint szabad férfi.

Van már elég sok ötletünk, de várunk még párat, mert hát nekünk se juthat eszünkbe minden.

Illetve szerintetek tényleg komolyan vehetjük a menyasszonyt, hogy bármit megenged?


2011. okt. 12. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne komolyan venni... Ne csináljatok orgiát. De szerintem egy mindent a szemnek semmit a dolog bőven elég...
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fke ***** válasza:

el akarja küldeni kur.vázni ?


Rock'n'Roll!!


De szerintem kicsit meredek a dolog.


Mondjuk, ha ő mondja, akkor nem igazán kérheti később számon. Kérdezzétek meg erről a vőlegényt. Ne égessétek be, hogy hívtok hozzá egy ribit. Mondjátok, hogy mit mondott a nője és majd ő eldönti, hogy mit szeretne. Aztán persze SOHA. SENKI. NEM. BESZÉL. RÓLA. TÖBBÉ.

2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem! én azt mondanám, hogy tesztelni akar titeket meg a leendő férjét.
2011. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a férj és elég hülye ha k urvával akar du gni már az esküvő előtt... Azzal várhatna még pár évet :d
2011. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!