Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyhat a barátnőm azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhat a barátnőm azért mert túl komolytalan vagyok? Hogyan legyek komolyabb? 16/F

Figyelt kérdés
Félek, hogy el fog hagyni a barátnőm, mert túl komolytalan vagyok, például mondok neki valami komoly dolgot, és utána azt mondom neki "nyugi, csak viccelek!" Ugyanúgy amikor msn vagy facebookon beszélek vele, vagy valaki mással, szinte minden mondat végére odaírok egy "xd"-t. Szeretnék megkomolyodni, mert már két lánnyal haverral is előfordolt, hogy azért hagytak utáltak meg, mert elegük lett a sok hülye viccemből.. :(
2011. okt. 12. 21:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem Balázs.. :) De am mindenki idiótának tart, a hülye vicceim miatt, és nem vesz komolyan senki, mindenki lenéz :(
2011. okt. 12. 21:44
 12/23 anonim ***** válasza:
nem is tagadd akkor biztos balázsXDXD
2011. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem balázs... inkább a kérdésre válaszolj -.-
2011. okt. 12. 21:47
 14/23 anonim ***** válasza:

jó akkor válaszolok hmm..

azér oan nagggyon durva dolgokkal azér nem viccelsz vagy igen

pl hoppá idefelejövet elcsaptam a kutyád!! háhá csak vicceltem

2011. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát nem pont így, de szoktam ilyenekkel is, mondjuk azt inkább haveroknak, például kutyát sétáltatunk és azt mondom, nem tudom eldönteni melyik nagyobb állat, te, vagy a kutya...
2011. okt. 12. 21:55
 16/23 A kérdező kommentje:
és erre mondom hogy, nemám csak vicceltem :P
2011. okt. 12. 21:57
 17/23 anonim ***** válasza:

ja ez még nem oan nagy szám

iesmiket én is szoktam barátnőmmel

de csak oanokkal csináld akik már megszokták

szal hogy tudják 10000százalékra hogy nem komoly

a barátnőddel lehet nem kéne mert repülsz

2011. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
vele azért ilyenek nem csinálok... :)
2011. okt. 12. 21:59
 19/23 anonim ***** válasza:
akkor semmi gond te állatXD
2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igaz, de a haverjaim és osztálytársaim egyáltalán nem vesznek komolyan és nem nagyon foglalkoznak velem :(
2011. okt. 12. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!