Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal 2éve vagyunk együtt, ritkán találkozunk ez eleinte nem is volt probléma, de mostanában nagyon szükségem lenne egy olyan emberre aki minden nap mellettem áll. Sokat veszekedünk és úgy érzem ez a távolság miatt van, mert hogy ha együtt vagyunk, akkor semmi probléma nincs. Kb.1,5 éve élünk nemi életet is, ami valjuk be nem a legjobb. Soha nem volt még orgazmusom, talán 1x-2x jutottam el odáig hogy majdnem, de aztán mégse...Érzem, hogy szeretem mint embert, ragaszkodom hozzá, meg bízok benne, de valami mégis nagyon hiányzik. Egy nagy üresség az egész. Szakítani nem bírok vele, mert akkor tudom, hogy teljesen eltűnne az életemből és én ezt nem szeretném, de valahogy így se jó, mert nem szeretném becsapni, hogy én nem érzek iránta szerelmet. Szerintetek mit csináljak? Mit tehetnék, hogy jobb legyen ez a párkapcsolat? Én 18éves lány vagyok a párom pedig 24éves
2011. okt. 15. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ez sajna úgy látom,hogy bukó kapcsolat!Szállj ki,mielőtt teljesen megromlik a viszony,és akkor biztos nem is akarjátok már többé látni sem egymást..!Voltam hasonló szituban,és akkor én így tettem..!Azóta pedig nagyon is jó viszonyt ápolgatunk,csak már nem egy párként,hanem mint barátok..!:) 33F
2011. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy szabad folytatni, ha ennyire bizonytalannak érzed a dolgot. Azért akarod őt ennyire, vagy ragaszkodsz hozzá, mert egyelőre nincs a látóhatáron belül egy új kapcsolat, vagy egy új szerelem, egy szimpatikus srác. Bár tapasztalatból tudom, hogy nagyon nehéz lezárni a kapcsolatot véglegesen mert ahogy írtad, lehet tényleg eltűnne az életedből. De! Ha nehéz is, lehet hogy idővel meg kell lépni ezt, mert bár az első idők nem a legjobbak, utána megnyílnak az új utak, meglátod az új dolgokat, új lehetőségeket, és lehet találsz egy jobb kapcsolatot, ahol teljes mértékben jól érezheted magad, nem kell bizonytalannak lenned, és ez a kapcsolat kárpótolni fogja az előzőt, és te is boldog lehetsz. Szerintem ez a legjobb amit tehetsz, de persze a saját döntésed kell, hogy legyen.
2011. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!