Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit múlt hónapban személyesen ismertem meg egy buliban.. Azóta facebook-on levelezünk. Ő sosem jön fel chat-re hanem rejtve van,így kitudja mikor van fent,és akkor ír mikor akar..Én meg mindig azt várom,hogy jelentkezzen be chat-re és akkor normálisan eltudunk dumálni,és nem kell arra várnom,hogy hány óra múlva ír vissza.Ilyenkor nem írok neki,hanem arra várok,hogy jöjjön fel chat-re és jelentkezzen be. Más is van ezzel így,vagy ez csak az én hülye mániám?
2011. okt. 15. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
en igen...es kezdek bele orulni egesznap a srac facebookjan vagyok es varom hogy fellepjen ma fellepett ket oran at fennt volt en meg akkor leptem be lattam hogyt fennt van akartam irni hogy szia annyit mar begepeltem hogy szi es az a ra lelepett:O ki vagyok akadva rendesen... probalom valahogy ki torolni a fejembol de mar harom eve nem megy es meg mindig seholsincs a kapcsolatunk
2011. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet ő meg arra vár,hogy írjak neki?

Nem lehet,hogy nálad is ez van?

2011. okt. 15. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy inkább élni kéne a valódi életet? telefonszámot cserélni, és elhívni a másikat randizni, és SZEMÉLYESEN beszélgetni??
2011. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálok arra törekedni. De kicsit az utóbbi időben megromlott a kapcsolat.Kicsit félre értet engem a lány. Azt hiszi átakarom verni,pedig nem.. Nem is tudom,hogy írjak e neki vagy sem.
2011. okt. 15. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem tud, vagy nem akar tartósabban a facebook-on maradni, akkor nem fog bejelentkezni chatre, mert ha bejelentkezik, azt veszi észre, hogy hopsz elrepült 2 óra..én is így vagyok vele, ha egyszer bejelentkezek, és rám írnak minimum egy óráig nem szabadulok, vagy több. Szóval, ha mennem kell nme soká el, vagy csak simán nem aklarom a gép előtt tölteni a napomat, inkább besem jelentkezem. A chat, azért chat, mert az emberek akkor lépnke be, ha beszélgetni akarnak, ő nem, neki elég a levelezés is. Az is lehet, hogy egy kicsit "fél" a veled való beszélgetéstől, és nem akar elrontani, elírni, elbénázni a dolgot.
2011. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj neki, lehet h arra vár, h te írj, cserkészd be. Különben sem biztos, h tudja mik a szándékaid. Írj rá!
2011. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én gerinctelenségnek tartom hogy ha valaki ír és nem írnak vissza viszont hogy fent van FB-on és nem lép be csetre roppant idegesítő Én is voltam így hogy egy hölggyel beszéljek Ne legyél egész nap a FB-on így kiszámítható vagy nagyon Írj egy üzenetet hogy pl csütörtök és péntek délután ráérek és fent leszek FB-on ha megakarsz ismerni ott várok XDD

HA nem jön vagy nem ír vissza akkor ..............

2011. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!