Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durván összevesztem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván összevesztem a barátnőmmel, hogy hozzam helyre? 21/F

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy barátnőm jött fel hozzám koliba, és ránknyitott (egyik szaktárs csajjal és most ő is tiszta ideg rám mert nem tudta, h barátnőm van). Akkor fogta magát és hazarohant. Telefonját nem vette fel úgy h aznap este elmentem hozzá és kértem, hogy beszéljük meg, adjon még egy esélyt. De ő azt mondta h tűnjek el. Nagyon ideges lettem, mert nem akarom elveszíteni és mérgemben a falhoz vágtam az ékszeres dobozát. (Soha nem szoktam így viselkedni de kijött belőlem az állat nem akartam hogy emiatt szakítson) erre pofonvágott én meg olyan ideges lettem, h már lendült a kezem h visszaüssek. Még soha nem ütött meg nő és nem is tűröm el. De nem ütöttem meg, visszafogtam magam. Erre látta hogy meg akartam ütni és arcon köpött. Utána még ordibáltunk (le is kur.váztam, de ő is bunkó dolgokat vágott a fejemhez) és hazamentem. De nem akarom elveszíteni. Tudom hogy nagyon balf*sz vagyok de helyre akarom hozni. Bármi áron.
2011. okt. 15. 18:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
kérd meg a kezét
2011. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezt elkúrtad.
2011. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkodnod, s utána cselekednek. Neked is a farkadban van az eszed!!
2011. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te gyökér vagy. Megcsalod barátnőd, szétvered az ékszeres dobozát, majd leqvázod és majdnem megütöd, aztán idejössz bmeg, és azt várod, hogy segítsünk? GYÖKÖCSKE!
2011. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hívtam de kinyomta viszont írt egy smst h "Bocs de nincs kedvem a tegnapi hangnemedhez" akkor ez azt jelenti h van esély h megbeszéljük ha higgadtan közeledek??
2011. okt. 15. 18:30
 16/26 anonim ***** válasza:
Ahogy elbasztad úgy is old meg!
2011. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod elveszíteni??? akkro mért feküdtél le a másik lánnyal?? ha valóban szeretted volna a barátnődet nem csaltad volna meg....
2011. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azért feküdtem le vele, mert ő is és én is csak egy egyszeri alkalmat akartunk. Ez a lány az első barátnőm akivel lefeküdtem (több mint két éve együtt vagyunk) és sokat gondolkoztam milyen lehet más csajjal de nem akartam szakítani mert szeretem. ettől függetlenül nem terveztem előrehogy ezzel a csajjal megcsalom, de ő is akarta és csak úgy jött. Már megbántam de most nem ez a kérdés-
2011. okt. 15. 18:38
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
te undorító senki
2011. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ba.sszátok már meg h nem tudtok normálisan válaszolni!
2011. okt. 15. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!