Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durván összevesztem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván összevesztem a barátnőmmel, hogy hozzam helyre? 21/F

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy barátnőm jött fel hozzám koliba, és ránknyitott (egyik szaktárs csajjal és most ő is tiszta ideg rám mert nem tudta, h barátnőm van). Akkor fogta magát és hazarohant. Telefonját nem vette fel úgy h aznap este elmentem hozzá és kértem, hogy beszéljük meg, adjon még egy esélyt. De ő azt mondta h tűnjek el. Nagyon ideges lettem, mert nem akarom elveszíteni és mérgemben a falhoz vágtam az ékszeres dobozát. (Soha nem szoktam így viselkedni de kijött belőlem az állat nem akartam hogy emiatt szakítson) erre pofonvágott én meg olyan ideges lettem, h már lendült a kezem h visszaüssek. Még soha nem ütött meg nő és nem is tűröm el. De nem ütöttem meg, visszafogtam magam. Erre látta hogy meg akartam ütni és arcon köpött. Utána még ordibáltunk (le is kur.váztam, de ő is bunkó dolgokat vágott a fejemhez) és hazamentem. De nem akarom elveszíteni. Tudom hogy nagyon balf*sz vagyok de helyre akarom hozni. Bármi áron.
2011. okt. 15. 18:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy már mi legyünk a gonoszok, akik segíteni akarunk! Lásd be hogy hülyén viselkedtél, én a lány helyébe nem bocsájtanék meg. 2 éves kapcsolatot elbaszni.. Istenem..
2011. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális válasz, nesze.


Kövesd az utasításaimat.

Első lépés:

Tedd fel magadnak a kérdést: Normális vagy?


Második lépés: Verd a fejedet tízszer a falba!!! (Erővel persze, legyél kemény!)


Harmadik lépés: Most kérdezd meg magadtól, hogy a pics*ba képzeled azt hogy miután megcsaltad, a cuccait falhoz vágtad, lekurv*ztad,

egyáltalán hogy állna szóba veled???!!!!!


Negyedik lépés: Ismerd be mekkora egy UNDORÍTÓ féreg vagy és ne keresd a lányt, JOBBAT ÉRDEMEL NÁLAD!!!

2011. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
Az még megbocsátható lenne, hogy megcsaltad, de egy ilyen "bocsánatkérés" után én szabályosan menekülnék előled.
2011. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy képzeled azt, hogy kezet emelsz egy lányra? Összetöröd a holmiját? És még álljon szóba veled? Meg még a válaszolókat is leszólod...

Ha volt merszed ezt tenni az exbarátnőddel, akkor viseld a következményeket.

2011. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%
figyelj... te akkora gyökér vagy, hogy nalad mindenki jobbat erdemel! megis mit kepzelsz?
2011. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
6%

Hihetetlen, hogy itt meg mindenki csak ítélkezik, meg ossza az erkölcsi kioktatást, mialatt a kérdező biztosan megbánta azt a rosszat, amit tett, és igyekszik helyrehozni a hibáit és okulni belőle ez becsülendő. Tehát nem értem, hogy most a kérdezőt miért kell támadni?..Mintha itt egyesek soha az életükben egyetlen hibát sem vétettek volna, na erre varrjatok gombot. Szerintem itt azért egyes hozzászólóknak azért néha nagyon, de nagyon mélyen saját magukba is be kellene nézniük, mert tény és való, hogy nincs olyan ember, akinek egyáltalán ne lenne valamilyen múltbéli hibája, csak hát igen valaki már nem is emlékszik a saját múltbéli hibáira, csak ossza itt az észt.

Én sem tűrném el, hogy egy lány csak úgy kiabáljon velem, rám förmedjen, vagy felpofozzon, elvégre nem ő az, aki nevelt engem, na meg hogy szembe köpjön engem azért az már mindennek a teteje lenne, amit visszavágásként megenged magának.

Na meg egy másik az, hogy ha a férfi szóvá teszi a nő hibáit, az nincs rendben mondván, hogy beismeri a hibáit na ilyenkor borul ki a bili de ö meg szóvá teszi, ha a férfi hibázik na azt hiszem, hogy most ment el az étvágyam.!..

Persze vannak kivételek, de már itt úgy látszik, hogy egy kicsit elkanyarodtam a témától.

Kérdező:! Ne aggódj biztosan helyre tudjátok ezt még hozni.

2018. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!