Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is ribiszöveg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ribiszöveg a :"Külső megfog, belső megtart"?

Figyelt kérdés
Már már szállóigeként használlják ezt itt is sokan.Ránézésre az az információ süt ebből hogy a csajnak 2fronton is bizonyítani kell.Ám a gyakorlatban ezt én így képzelem el:jön egy jóképűnek mondott srác,a csajszi szétteszi a lábát.Aztán mikor a csaj rájön hogy egy tahó bunkó éssatöbbi egyéb rossz jellemmel bíró egyénnek adta oda magát,kidobja.Csakhogy ezzel nem statuált példát hiába hiszi ezt ugyanis az ilyen rossz belsőjű fiúk nem hosszútávra terveznek csak lukra futnak.Arra használják az ilyen felfogású lányokat amire a ribiket szokták.Lízingelik aztán odébbállnak függetlenül attól hogy a csaj marasztalná őket vagy épp ellenkezőleg

2011. okt. 16. 23:14
1 2
 11/12 napietus ***** válasza:
100%

"Ilyet a nők fantáziálnak, mert látják a TV-ben." ezzel nagyon mellélőttél nálam :D nem nagyon nézek tv-t.


amúgy biztos van olyan, de nem általános, sőt. 8-9 hónap tleg sok, de 2-3 az normális sztem.

2011. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha az illeto jol nez ki, megakad rajta a szemed, mondhatjuk hogy megfog, felkelti az erdeklodesedet.

de ahhoz hogy legyen valami a dologbol, oda szamit hogy a normalis legyen, es a belsoje is rendben legyen.

ja es a jo szex hozzalancol, amit ugye nem kell magyarazni.

nem ribiszoveg szerintem

2016. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!