Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista vagyok, mégis talán egy gyerekes kérdésem lenne, nagyon tanácstalan vagyok...

Van egy évfolyamtársam, évek óta nem volt barátnője, egész jóban vagyunk. Nekem nagyon megtetszett, de ő csak a suliról tud beszélgetni, meg hogy nincs barátnője és milyen rossz neki:(

De semmi jelet nem ad, hogy tetszenék neki. Nem tudom, lépjek e valamit, ha igen, akkor mit?

Barátság tönkremehet? Vagy ebben a korban már nem?:)

köszi

22l


2011. okt. 17. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

amikor arról beszél, hogy neki nincs barátnője és milyen rossz neki, akkor csak úgy csókold meg :)

ha fel lesz háborodva, akkor a barátságotokra tekintettel kérj tőle elnézést és mondd azt ,hogy ezzel akartad vígasztalni.

ha viszont mosolyogni fog a csók után, akkor onnantól már csak rajtatok áll :)

2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó ötlet, de nem merem:$ félek hogy nem értékelné:(
2011. okt. 17. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm... Hát szerintem simán öleld meg vigasztalás céljából, és szerintem úgy már tudod érezni, hogy csak olyan barátiasan ölel vagy máshogy :)
2011. okt. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!