Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs még túl az exén?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt.Előttem lévő kapcsolata 8 hónapig tartott és amikor velem találkozgatott,szinglinek mondta magát,de még együtt volt a lánnyal,bár nem sokat találkoztak és rossz volt a kapcsolatuk.Csak akkor derült ki,hogy még együtt volt a lánnyal az ismerkedésünk idején,mikor a lány írt nekem üzeneteket,hogy én ezt hogy képzelem,stb.

Amikor köztünk komolyabbra fordultak a dolgok,dobta a lányt és összejött velem.Mérhetetlenül mérges voltam rá,amiért ilyen köcsögül bánt a másik lánnyal...Ha a lány nem ír,soha nem derül ki amúgy.

Na szóval,facebookon kitörölte ezt a lányt az ismerősei közül.Néha nézegeti az adatlapját és minap rajtakaptam,hogy éppen neki írt üzenetet.

Annyit írt,hogy gratulál a diplomájához és reméli nagyon jól van.

Idegesít a tudat,hogy nézegeti még,főleg a képeit...Főleg azok után,aminek elmondta nekem ezt a lányt.

Bezzeg ha én írnék a volt barátomnak,kapnék a fejemre.

Én sem felejtettem el a volt barátom,néha-néha megnézem,de üzenetet nem küldenék neki.Már csak azért sem,mert a barátomnak szabad belátása van az üzeneteimbe(kölcsönös) és tudom,hogy piszkálná.

Nem felejthette még el?Érdemes ezen rágódnom egyáltalán?


2011. okt. 18. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg ezt vele, hogy minek írogat az exének, meg minek nézegeti az adatlapját. Ez nem normális dolog, hogyha tényleg téged szeret!
2011. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bántja a lelkiismerete, és ezért kedves most vele. És hát miattad hagyta ott, nem? Am meg te is néha néha megnézed az exed, téged még érdekel? Gondolom nem. Szóval ennyit erről.Egyébként a ti kapcsolatotok milyen? Nálatok minden okés?
2011. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is azért néztem az ex-em adatlapját hogy mi van vele, stb.
2011. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem is beszélsz vele. Elég gáz h írogat neki és h nézi a képeit. Én ezt nem nézném el a barátomnak soha!!!

L22

2011. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!