Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok volt már a csalódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok volt már a csalódás, máshol kéne keresni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hol kezdjem. 18 éves lány vagyok, és idáig mindig csak 1-2 évvel idősebb fiúkkal voltam együtt, de valahogy nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy elképzeltem. Tudom persze, hogy nem tündérmese egy kapcsolat, meg kell érte dolgozni, de szerintem éretlenek voltak egy komolyabb kapcsolathoz még ezek a fiúk. Lehet, sokan ennyi idős korukban még nem gondolkodnak éves kapcsolatba, de én szeretnék végre egy szép szerelmet. Bennem van a hiba, hogy több éves kapcsolatot szeretnék, és nem váltogatom a pasijaimat? Azon gondolkoztam, hogy talán idősebbekkel kellene ismerkednem, akik már dolgoznak. Nem a pénz miatt, hanem hogy végre legyen egy kis felelősségtudatuk. Nagyon érzékeny vagyok, egy olyan ember kéne, akivel mindenről el lehetne beszélgetni, miegymás. Nem tudom, értitek-e mire gondolok...de az iskolában nem igazán vannak ilyen fiúk. Hol lehetne ismerkedni? Mert discoba se ilyenek járnak.
2011. okt. 18. 20:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, de te végig azt mondtad, hogy én külső alapján válogatok, de ez nem így van. Nem számított a külső sosem, az ápoltság igen, de hát az kinél nem?
2011. okt. 18. 21:07
 12/20 anonim ***** válasza:
Én? Ha nekem írtad akkor nem mondtam rád, hogy külső alapján válogatsz:)
2011. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Neem, az előtted lévőnek írtam, akkor még nem láttam, hogy Te is írtál :)

bocsi

2011. okt. 18. 21:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 18 megkaptam 1-2 lánytól, hogy túlságosan kilógok a velem egykorúak sorából, mert sokkal fejlettebb és összetettebb személyiséggel rendelkeztem, mint a velem egykorú srácok. Ekkor én is hasonlóra vágytam, mint most te. De a rossz hír, hogy ez nem változik, sőt az évek során az igényeid egyre inkább megnehezítik a párkeresést... Most 10 évvel később úgy látom szinte lehetetlen olyan lányt találni, aki külső és belső tulajdonságaival egyaránt harmonizálni tud velem. Ez van. Ez nem egy kompromisszum mentes világ!
2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez nem túl biztató...azért igyekszem abban hinni, hogy sikerülni fog:) Elvégre még csak 18 vagyok. Azért köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat.
2011. okt. 18. 21:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal és néha még mindig úgy érzem,hogy sokkal komolyabban gondolkozok nála(pedig azért már huszonévesek vagyunk),szóval szerintem jó,hogy komolyan gondolod a kapcsolatot,de sok pasi,ha ezt megérzi,bepánikol...a barátom mesélte,hogy mikor összejöttünk,teljesen meg volt ijedve,hogy most mit csináljon,hogy neki barátnője van,meg milyen programokat szervezzen stb,de megnyugtattam,hogy csak adja önmagát...szóval ezzel azt akarom mondani,hogy néha ők sem tudják,hogy mit akarnak egy lánytól és ha te úgy állsz elé,hogy ez most egy nagyon komoly dolog lesz,akkor megijednek...az ismerkedéshez meg annyit,hogy nincs valami hobbid?A hasonló érdeklődési körű emberekkel azért mégis csak könnyebb ismerkedni...
2011. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

26 vagyok és a te embered!!!

:)

Bocsi szivi ,de te nekem túl fiatal vagy.....

Gondolj bele,nekem kéne mindent szponzorálni... a szüleidtől is úgy kéne elkérni mindig,gyanítom hogy főzni sem tudsz,meg tudod sex terén vannak elvárásaim amit az ilyen tinilányok semmit nem tudnak nyújtani...

Szerintem jobban kéne megválogatnod a pasikat....Nem muszáj nálad sokkal idősebbel járnod,mert azt úgysem bírnád :)

2011. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

majd beleérsz a korba ahol a fiuk már érettebbek. sok fiú kezd 20 körül barátnőt keresni, aki addig visszahúzódobb volt, mert nem az a nőhajhász tipus. ezek közt fogsz olyat találni akiknek első lehetsz, és nagyon megfognak becsülni és komolyan fognak venni. 18 vagy, ezalatt nemis nagyon van esély komoly kapcsolatra, persze létezik, de ritka nagyon. én is 20 évesen jutottam odáig hogy akkor talán érdemes volna lányok után nézni, mert a 18-20 as korosztály mály nem az a hülye kis tinipitsa, lehet találni komoly kapcsolatra kész lányokat is. szóval ne add fel, most érsz abba a korba hogy azok is felfigyelnek rád akik komolyabbak és komoly kapcsolatot szeretnének!

22/f

2011. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, nagyon szeretném már, ha megbecsülnének, mert nem vagyok játékszer...Abban biztos vagyok, hogy igazad van, és vannak ilyen fiúk, de még nem találkoztam túl sokkal. Bár ha majd dolgozok, vagy fősulira megyek, esetleg én is megtalálhatom akit keresek:)köszi szépen
2011. okt. 20. 15:17
 20/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:02

Neked pedig csak annyit, hogy ha minden jól megy, nemsokára dolgozhatok, iskolát pedig végezhetek emellett levelezőn, ezért mondtam, hogy nem kell senki pénze. A főzésben is tévedtél. A szex-ben lehet igazad van, bár nem teljesen. Oké, akinek volt 20 pasival dolga, biztos tapasztaltabb, mint én, ezt aláírom. Lehet, hogy egy 26 éves már tényleg túl sok, de végül is nem feltétlenül ennyivel idősebb emberre gondoltam:) Azért köszi a hozzászólást, mindenképp elgondolkodtató, amiket írtál.

2011. okt. 20. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!