Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többen mondták már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen mondták már, hogy csúnya vagyok. Sajnos az egyik szemem kisebb és egy kicsit kancsal is vagyok. Van így egyáltalán valaha esélyem arra, hogy úgy rám nézzen egy srác?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval én szurkolok neked :) Hány éves vagy?
2009. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szia, én is bandzsi vok az 1ik szememre ami pöttyet talán kisebb is, mint a másik. régebben szemügét hordtam, ma már kontaktlencsézek. látszik az, h az 1ik szemem befelé kancsi, de én is azt mondom, h a kisugárzás számít. semmi bajom nem származott ebből, régebben esetleg kaptam 1-2 vicces beszólást, de az NEM AMIATT VOLT ELSŐSORBAN, hanem, mert nem volt önbizalmam és frusztált voltam emiatt.

de amint felfedeztem a szépségemet és helyemre kerültem, utána és azóta is bejövök a pasiknak, több modellügynökségnél is jártam már, fotózásokora hívtak... mindenki azt mondja, h egzotikus arcom van, szép a mosolyom, a bőröm, a fogaim, stb...

1szó, mint 100: minden a belsőn múlik, a külsőn meg lehet pici sminkkel csalni

2009. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én is kicsit kancsal vagyok , de szerintem az önbizalom a fontos . Mondjuk néha nekem is vannak hepjeim , hogy mi lesz ha ...

de ez hamar elmúlik.

2010. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hallod ien kérdést :)

Én mai napig nem vagyok megelégedve magammal. Tele vagyok szépséghibákkal, szinte hibákból állok, mégis egy éve boldog párkapcsolatban élek. :)

Jön valaki, aki meglátja benned, amit más nem ^^

2010. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!