Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szabad? De mégis mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad? De mégis mindig rá gondolok a történtek után. Mit csináljak? (csak olyanok írjanak, akik voltak hasonló helyzetben, vagy megértenek)

Figyelt kérdés

Csütörtökön kint voltam a barátnőmmel és megismerkedtünk pár fiúval. Nagyon aranyosak voltak, egész este dumáltunk, csak egy volt a "baj", hogy már 30- on fölül voltak. Egyiknek felesége volt, gyerekei...Pont ő kisért haza engem, bár egyedül akartam menni, nem engedett...Eléggé fura volt, de kézenfogva mentünk, nem tudom miért fogta meg a kezemet....A házunk előtt adtunk egymásnak arcra "búcsú" puszit, de...és ez most tényleg olyan volt, mint a filmekben...akartunk adni egymásnak még a másik felünkre puszit, de...megcsókoltuk egymást... Abban a percben nem gondoltam rá, hogy felesége van...

Másnap írt, hívott...mondta, hogy nem akarta említeni máris, de válik a feleségétől már 3. hete és, hogy nagyon aranyos lány vagyok és reméli még találkozunk...

Nem lehet több 31-32-nél, bár én mégis úgy érzem, hogy nekem ez egy tiltott gyümölcs még akkoris ha már elvált lesz...

De nem tudok mit kezdeni...minden percben csak rá gondolok...Mit tegyek? Pénteken készülünk ki, gondoltam, hogy megismerem egy kicsit jobban, nem akarok semmibe se fejest ugrani... Míg felesége van (mégha már vállnak is) tényleg csak barátkozni szeretnék vele, a többi meg majd jön...Vagy?

L, 19


2009. máj. 3. 00:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most én i, de én fordítva. A te történetedben én vagyok a pasi feleséggel, de lány vagyok vőlegénnyel, gyerek nélkül. És van egy tiltott gyümölcsöm, aki pont azért vonz mert tiltott, és elérhetetlen. Legyetek barátok, sok sikert hozzá, nekem nem fog ilyen könnyen menni, minden percben rá gondolok, de ott a vőlegényem, és a másik srác több száz km-erekre lakik tőlem.
2009. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én jelenleg még mindig egy nős pasival vagyok. Sajnos 1 éve és nem bírom őt elhagyni. Az elején megbeszéltük, hogy barátilag találkozunk de nem lesz semmi. Aztán az egyik randi után megcsókolt. Az elején bűntudatom volt de aztán teljesen beleszerettem. Maj jött egyre több csók aztán meg szex. Sajno ez gy ördögi kör amiből nagyon nehéz kiszállni.
2009. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12.49 es vagyok még annyi, hogy egy nős pasival nem lehet barátilag találkozni mert csak ígérget. Ha tetszetek egymásnak hogy lehetnétek barátok? Ha megszereted őt majd nem tudod őt csak nagyon nehezen elhagyni. Én már teljesen ki vagyok készülve az én nős pasimtól.Szerintem menekülj amig tudsz. Ha meg tényleg elválik akkor nyugodtan találkozz vele szerintem, de tényleg akkor ha elvált!
2009. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amíg nem lesz szabad én baráttságnál többet nem akarok, gondolom ezt meg semmi nem tiltja, hogy barátok legyünk.
2009. máj. 3. 15:46
 15/18 anonim ***** válasza:
azt nem,de épp az elöbb irták,és teljesen igazuk van,hogy ha nem vagytok egymásnak közömbösek,akkor abbol nem lehet "csak" barátság. hidd el.
2009. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de lehet az a csók akkor csak azért volt, mert mindketten ittunk egy kicsit... Ha legközelebb is közeledni fog felém, kénytelen leszek elutasítani.
2009. máj. 3. 16:23
 17/18 anonim ***** válasza:
csak le akar fektetni
2009. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia.Azóta mi történt veled?Veletek?
2013. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!