Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, hogy ne bőgjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, hogy ne bőgjek folyamatosan, mivel tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés
És legfőképpen hogy legyek elég erős ahhoz, hogy pénteken vagy szombaton 3 órát utazzak hozzá(ugye távkapcsolat), hogy mégegyszer átrágjuk a dolgokat? És hogy bírjam ki sírás nélkül az utat, hogy ne kelljen a vonat utasainak szánakozó pillantását elviselnem?10 hónapot voltunk együtt, de nekem éveknek tűnt. Ő volt az első, beteljesült szerelem, az első komoly, hosszabb kapcsolat. 20/l
2011. okt. 19. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én általában kemény vagyok, de egy szakításgyanús összeveszés után (ami végül is szakítással végződött) elsírtam magam a héven és egy vadidegen adott egy zsepit:) amúgy ne foglalkozz velük, inkább próbáld átgondolni a dolgokat - miért is nem jött ez össze, koncentrálj a belsődre és a külvilágot próbáld kizárni - max nézz ki az ablakon:)

egyébként kívánok minden jót és próbálj megnyugodni:)

22/L

2011. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem most 1 hete lett vege a 2 es feleves kapcsolatomnak. elek meg. nem is sirtam. pedig rohadtul szeretem! es o is, de muszaj volt h vege legyen.
2011. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek utazol le hozzá?

TE is tudod,hogy felesleges.Ő már szakított veled.K*rvára megalázó lesz,ha mégis elutazol hozzá kuncsorogni.Max visszasírod magad,majd lassan úgyis lesz valaki akibe igazán szerelmes lesz,míg te távol leszel tőle,s téged megint dobni fog,de akkor már csúnya indokkal(vagy mr meg is tette).Ezt akarod?


Engedd őt el.Ha igazán szeretett volna,akkor tervezett volna veled és nem szakított volna!(tűzön-vizen át).

Szóval ne áltasd magad,megspórolod a vonatjegyet is.


Legyen benned már tartás!!!!!

20éves vagy,tudom régi nóta,de borúra derű jön és még évek lesznek neked a szomorkodásra,és az újabb szerelmekre is.

2011. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek!


Utolsó válaszoló: eszemben sincs visszakönyörögni magam, én hónapok óta borzasztóan padlón vagyok a kiegyenlítetlen érzelmi viszonyok miatt, és már jó ideje megfogalmazódott bennem is a szakítás gondolata, csak nem tudtam elég erőt gyűjteni hozzá. De könnyebb így, hogy ő mondta ki. Tudom, hogy ezerszer átrágta magát a kérdésen, és megváltoztathatatlan a döntése. Ha nem lenne az, akkor sem állna szándékomban könyörögni, nem az én stílusom. Egyszerűen csak méltósággal szeretném lezárni, nem egy személytelen gépen keresztüli beszélgetéssel.Egyébként belőle is csak kibukott a dolog, mondta, hogy nem így tervezte, csak mivel én nagyon belementem a problémáink elemzésébe, így nem tudta magában tartani. Mindketten szeretnénk normális körülmények között lezárni, és ez csak személyesen megoldható.

2011. okt. 20. 00:24
 15/18 anonim ***** válasza:

10 hónapot voltatok együtt és te hónapokat szenvedtél? Boldog kapcsolat lehetett mondhatom.. NE MENJ. Te is tudod, hogy hogyha mész, megint összejöttök és minden kezdődik elölről. Mondjuk te pont ezt akarod, ezért le nem tudnálak róla beszélni, csak egy tanács, amit jobb ha megfogadsz.

Nem a levegőbe magyarázok, nekem 4 éves távkapcsolatom van.

2011. okt. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Madri00 válasza:
Na, mi lett végül? Együtt vagy vele, vagy már jött más? Azóta sok idő telt el, esetleg gyereked is van?
2018. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Engem is érdekelne hogy mi lett azóta
2018. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Aztán....

Egy random kommentelő beírja...

10 év múlva....

Amúgy most már gondolom férjed és gyerekeid vannak. LOL

De azért kíváncsi vagyok a sztori végére😉

2021. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!