Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapig jártam egy rendőrrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig jártam egy rendőrrel (nő), amióta szakítottunk folyamatosan sz*vat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Három hónapja megismerkedtem egy lánnyal az egyik klubban ahova a haverokkal el szoktunk járni sörözni meg beszélgetni.A megismerkedésünkkor nem közölte velem de később kiderült, hogy rendőr.Eléggé frusztrált a dolog, -kizárólag a foglalkozása végett egyébként nagyon aranyos lány volt- bár nem akartam megbántani de végül 1 hónapja (pont két hónapos volt a kapcsolatunk) -miután lefeküdtünk egymással- szakítottunk.(Konkrétan közöltem vele, hogy egy rendőr az nálam tabu, meg egyébként bejön nekem, de a foglalkozása miatt kisebbrendűnek érzem magam és nincs értelme hogy folytassuk.)Tisztára kiakadt, hisztit csapott, azt mondta hogy komolyabb pasinak gondolt meg komoly kapcsolatot akart és most haragszik rám, meg keressem ha meggondoltam magam...és azóta folyamatosan szivat.

Kétszer igazoltattak eddig a házunk előtt a kolléganőjével miközben hazafelé jöttem az egyetemről, (közgázos vagyok, jövőre diplomázok) egyszer a szomszédos utcában, mikor kocsival mentem (arra hivatkozva hogy "kicsit gyorsan mentem") és legutóbb a kollégái megjelentek abban a klubban ahova járni szoktunk a haverokkal és záráskor, arra hivatkozva hogy túl sokat ittam -ami nem volt igaz- végül rendőrkocsival vittek hazáig...apám "legnagyobb örömére".

A kérdés hogy mit csináljak?Kérjek tőle elnézést, hogy én voltam a fax és próbáljuk meg újra, vagy mondjam meg hogy ne zaklasson, vagy panaszoljam be valakinek ill. hogyan kezeljem le hogy rendőr?


2010. márc. 21. 18:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kérj tőle bocsánatot.
2010. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2010. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
óóóóóóó egy rendőrnő az áálmom
2010. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

xD sry de tényleg:)

Egy bocsánatkérés minimum de hogy azért szakítani vele mert rendőr nemá...

2010. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért dobtad, mert rendőr, akkor valóban te voltál a fax és valóban megérdemli, hogy legalább bocsánatot kérj.
2010. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

A leírásod alapján tényleg "fax" voltál.

1. Lefekszel vele, és azután mondod meg, hogy zavar, hogy rendőr..... előtte 2 hónapig nem zavart?

2. Miért baj az, hogy rendőr? Minek kellene lennie, hogy ne legyen kisebbrendűségi érzésed? Takarítónőnek?


Szóval elhiszem, hogy belegázoltál a lelki világába. Nem szép amit tesz, sőt...dehát a nők márcsak ilyenek... :)

Vagy kivárod, amíg felejt és abbahagyja ezeket, vagy viselkedj férfi módjára: beszélj vele, ismerd be, hogy csak "arra kellett" és kérd, hogy motozzon meg....

2010. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, még1x igazoltatnak otthon akkor kérd el a jelvényszámát neki ÉS A KOLLÉGÁNAK is, ne mondj semmit, csak kérd el. Kötelessége megadni. Utána a felettesének írj egy levelet, hogy az ex barátnőd, aki amúgy az ő beosztottja szánt szándékkal zaklat, hivatkozol x, y és z dátumra 123456 jelvényszámú járőrre. Soha többet nem fog igazoltatni....


Arra hivatkozva meg senkit nem lehet megbüntetni, mert "túl sokat" ivott, szabad országban akkor b@szol be amikor jólesik - de ha jól értem nem büntettek meg - akkor meg kaptál egy ingyen fuvart hazáig, mi a gond? :DDD

2010. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hát jól ráb@sztál srác:D:D Szét szívatnak téged:D
2010. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék ha egy rendőr lenne a pasim!! ^^ De a problémádra visszatérve, szerintem jelentsd a ORFK-nál mert visszaél a jogkörével!!
2010. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igazából én nem akarom bántani őt nagyon aranyos lány, volt nálunk néhányszor anyám is nagyon kedvelte, valószínű hogy bennem van a hiba mert úgy éreztem hogy -pusztán azért mert a foglalkozása rendőr- ő a domináns a kapcsolatunkban és olyan érzésem volt hogy mellette nem vagyok férfi (nem csinált semmi olyat amiért így kellett volna magam érezni, intelligens volt és kedves, mindent megbeszéltünk és nem erőltette rám az akaratát de valami ilyesmi volt bennem.)

A lényeg hogy hogyan tudnám legyőzni ezt az érzést és visszacsinálni a dolgokat vagy ha ez nem megy akkor legalább azt elintézni hogy ne sz*vasson...

2010. márc. 21. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!