Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El mondjam a páromnak hogy mi történt? Vállaljam a következményeket? Vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna? Hogy küldjem el a szeretőmet? Most ti is azt gondoljátok rólam hogy ribanc vagyok?

Figyelt kérdés
nah szóval az a helyzet hogy a párom és én nagyon ritkán találkozunk. magányosnak éreztem magam és ráadásul sok problémám is volt és úgy éreztem hogy kell egy kis gyengédség és meg csaltam a páromat! egyetlen egyszer történt meg! de én nagyon meg bántam a dolgot rájöttem hogy mindennél jobban szeretem a barátomat!!! nem akartam senkit sem át verni de most úgy érzem magamat mint egy rongy! lehet hogy az is vagyok! nem tudom kétségbe estem félek hogy ki derül és el veszítem az életem értelmét! segítsetek mitévő legyek?
2011. okt. 20. 18:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgas! Amit nem tud a párod az nem fáj neki. Ha megtudja, soha nem fog bízni benned, megrendül benne minden. Tedd jóvá inkább. Extra szex, teljesíted a vágyaid, pl. popsi szex. Esetleg 3-4-es szex. Ez lesz a vezeklésed!
2021. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Még valami: ha egy nő lép félre, akkor ribi, ha egy férfi, akkor????? Azért, mert nem kapta meg otthon. Na ez a kettős mérce! Ne búsulj, lehet, hogy a párod is már félrelépett, azért nem kaptál gyengédséget, kedvességet tőle. Mi lett a következménye? Amit nem kap meg az ember otthon, beszerzi máshol! Ok-okozat. Nem vagy ribi, hibás a párod, hogy elhanyagolt!
2021. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!