Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam vagy igazam volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam vagy igazam volt?

Figyelt kérdés
Most én reagálom túl vagy jogosan vagyok féltékeny? Szóval, olyat irt másnak akit a világon a legjobban szeretek, hogy miért nem ott lakik meg hogy helyes...szerintem egyáltalán nem az, és azt mondta csak viccből mondta annak a gyereknek. De én már annyira féltékeny voltam meg mondtam olyat neki hogy hagyjon békén amit megisbántam, viszont volt olyan is hogy nem az hogy elképzelte mással a smárolást, csak milyen lenne, de engem akar. Lehet ezt annak tudni hogy már nagyon vágyik rám? Elvégre 2 hete voltunk együtt. Most én vagyok a "hibás?" Ja és ő is nagyon féltékeny szokott lenni, de imádom őt, szóval a szakitás még szóba se jöhet. Lehet valahogy a féltékenységet fékezni? Köszi.20/L
2011. okt. 21. 15:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
hat a leszbikhez nem értek.
2011. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!