Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek azzal, ha férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha férfiként érzékenyebb vagyok, és nagyon tudok szeretni?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, nem rossz kinézetű, fogjuk rá jó, és 14 éve sportolok, de belül, legbelül elég érzelmes és érzékeny vagyok. Az a baj, ezt nem tudom hogy tálalni egy lánynak, sőt, igazából nem is vagyok benne biztos, hogy a mai nőknek szüksége van-e érzelmes pasikra. Én ösztönösen szeretek törődni a barátnőmmel, az én világomban fontosak a csókok, az érintések, a gyengédség, és lehet hogy hülyeség, de én mindig egy életre akartam párt választani, mert átkozottul idealista és ragaszkodó vagyok. Elég elveszett tipus, de a "jó" külsőm miatt ezt senki nem vágja le rólam, még a barátaim sem. Mit kezdhetek ezzel a személyiségtípussal? Úgy érzem túlzottan "széplelkű" vagyok, és nem találok hasonló lányt magamnak...
2011. okt. 21. 21:51
1 2
 11/18 Ájron ***** válasza:
Sajnos tényleg nagyon sokszor "elszaladnak" egymás mellett az emberek. Nagy kár. Ugyan egy nőtől nem illik megkérdezni, de mégis hajt a kíváncsiság: hány éves vagy?
2011. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mennyinek gondolnál? :) És főleg... miért ilyen fontos ez? Szerintem egy számnak nem sok jelentősége van :)

Ha ezeket megválaszolod, el fogom árulni, mert nem titok, csak én ezt sosem tartottam igazán fontosnak :)

2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak egy bizonyos kortól nem illik megkérdezni:P
2011. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy még nem léptem túl azt a bizonyos kort? :)
2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20-25 lehetsz
2011. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én húsznál hirtelen olyan öregnek éreztem magam, hogy afelett szerintem már nem illik megkérdezni :)

Aztán persze rájöttem, hogy még most sem vagyok öreg...

2011. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ájron ***** válasza:
A mentalitásod miatt kérdeztem a korod. Végre egy nő aki nem lehurrog, hanem értelmesen válaszol.
2011. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha én mesélni tudnék......de tudom miről beszélsz. Én se tudok ez ellen mit tenni. Vágyunk arra, hogy szeressünk vkit aztán semmi....ez van.
2015. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!