Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya pasik miért szídják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasik miért szídják a jóképűeket, és háborognak h nem őket választják velük szembe?

Figyelt kérdés
Elvégre ők sem a csúnyábbik csajt választanák. Jah meg minden kudarcukat ezzel indokolják...
2011. okt. 21. 23:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
lehet h aki szerinted csúnya pasi az a másik lánynak álompasi...a szépség mindenkinek mást jelent
2011. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző, egy bizonyos fokig ez így van, de van aki annyira csúnya, h senkinek nem tetszik.
2011. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ájron ***** válasza:
51%

nem a jóképűeket szidjuk. A probléma gyökere abban leledzik, hogy akiket ti menőnek, meg jóképűnek tartotok, az esetek 90%-ában iszákos, bulimániás, neveletlen köcsög. TISZTELET A KIVÉTELNEK!


A kevésbé szép, de érzelmesebb fiúkat pedig úgy külditek el, hogy meg sem ismertétek. Ezért nem szeretjük a bulis köcsögöket. de a fent említett egybe esés miatt úgy tűnhet, jóképű férfi társaink ellen vagyunk. Hát nem.


ha meg vennétek a fáradtságot, és beszélgetnétek azokkal, akikről tudjátok, hogy tetszetek neki, nem csak ennyit írnátok neki hogy: "ja" "ok" "aha", akkor már előrébb lennénk.


Személyes utóirat: Igen Anna, rád is vonatkozik. ( már ha olvasod persze.)

2011. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ácsi, valamit tisztázzunk.


Nem lány vagyok hanem pasi. Lehet h ez most nagyképű lesz, de én jóképű vagyok (nem én mondom magamra, hanem a lányok), és felbax h itt mindenki azzal takarózik h bezzeg milyen könnyű nekünk. A lófaxt! Engem is hajtott már el csaj (méghozzá nem is szép), akivel tök normális voltam, csak mert nincs kocsim. Nekem is volt már 2 olyan szerelmei bánatom 4 év alatt h pszichiátriára kerültem. Én se kaphatok meg minden nőt. Hozzáteszem azért mert nem születtem csúnyának, még nem vagyok egy neveletlen, iszákos, bulizós tahó. Bulizni nem járok, max 1-2 sör a haverokkal, azt ennyi. Nem tartozok se a jófiú, sem a rossz fiú kategóriába. Kettő között, és mégis ha arányokat akarok mondani, 5 barátnőből, 4 engem dobott, 1-et én. Hiába vagyok jóképű, ugyan-úgy rám unnak. Egyetlen előnyöm h könnyebb velük összejönni, semmi más, de volt h simán lenyomott a város egyik csúnyája (elnézést ha bárki is magára veszi), csak mert sokkal jobb volt a srác kisugárzása, stílusa, belsője. Én azt veszem észre, hogy mindenki próbálja valamivel megindokolni h miért nem sikeres. (Én is). A kevésbé jóképűek a jóképűeket hibáztatják, az alacsonyak a magasakat, a véknyak a kigyúrtakat, a csórók a gazdagokat, a jófiúk a bunkó rosszakat...

2011. okt. 22. 12:27
 15/20 anonim ***** válasza:

"Én azt veszem észre, hogy mindenki próbálja valamivel megindokolni h miért nem sikeres. (Én is). A kevésbé jóképűek a jóképűeket hibáztatják, az alacsonyak a magasakat, a véknyak a kigyúrtakat, a csórók a gazdagokat, a jófiúk a bunkó rosszakat..."

Na ja, de aki nem jóképű, alacsony, vékony, csóró és jófiú (mint pl. én), az már sajnos teljesen esélytelen a nőknél.

2011. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ájron ***** válasza:

Egyáltalán végig olvastad amit írtam? :-D

1.)Nem csak udvariasságból írtam, hogy tisztelet a kivételnek.

2.)a csajokat hibáztatom, nem a jóképű fiúkat.

3.)az elmondottaid alapján ár öt kapcsolatod volt. te legalább esélyt kaptál, én nem.

4.) Az meg hogy nem tudtad megtartani őket két dolgot jelenthet: A csaj volt hülye, és érzelem nélkül ment bele a kapcsolatba, és csak nézett hogy pofára esett (ez a valószínűbb), vagy csak elbénáztad. (bántás nélkül)

2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Akárki akármit ír, csúnya pasiknak nincs esélye nőknél,még az előnytelenebb külsejű ők is a jóképű férfiakra, fiúkra hajtanak. Meg az is hülyeség,hogy valakinek az ember ronda másoknak szép, ez az állítás egy kifejezetten ronda emberre nem igaz, ha valaki nagyon ronda az mindenki számára ronda. Átlagos külsőnél még megállja a helyét ez az állítás. Most egy durva példával jövök elő: van a járdán egy kupac kutyaszar, az kinek a számára lesz szép vagy elfogadható látvány? Elnézést a durva példáért, de most ez jutott eszembe,meg ezt találtam legegyszerűbbnek. A "szöveggel kedvességgel stb" .leveszi a lábáról a ronda pasi a csajt dologról annyit,hogy max. barátok lesznek, több nem akármit csinál szerencsétlen előnytelen külsővel megáldott csávó. Ezzel szemben a jóképű lehet akármilyen szemét, lehet akármilyen bunkó poénja, megcsalhatja a barátnőjét,az nem hogy elhagyná,inkább éjszakákon át sír utána. Ez az igazság, nem kell más dolgokkal fejtegetésekkel áltatni magunkat.
2011. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Abszolút egyetértek az előzővel, mégsem én vagyok a hülye, ha más is így gondolja.
2011. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ma 13:27-es vagyok, ezeket tapasztalatból írtam,pedig én állítólag átlagos vagyok, ezt itt ezen az oldalon is írták rólam, és még sincs barátnőm, persze ami hátrány nálam, hogy nagyon csendes típus vagyok, ami eleve gátat szabegy kapcsolat kialakulásának.
2011. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Akárki akármit ír, csúnya pasiknak nincs esélye nőknél"


Ez szimplán hülyeség. Illetve abban az értelemben véve igaz, hogy senki sem járna olyan csávóval, akit rondának talál, de hogy mi a csúnya, és mi a szép, az egy nagyon szubjektiv dolog.

Én nem tartom magam különösebben jóképünek(legalábbis nem sürün szoktak ezzel jellemezni :D), gazdag meg pláne nem vagyok, mégis vágtam már gerincre olyan fullos nőt, hogy olyat még a CKM-ben is ritkán látni :)

Az izlések eléggé különböznek, a manapság jóképünek mondott csávók sok nőnek nem tetszenek, mert túl nőiesek, meg sok nőnek alapból furcsa izlése van.

Nekem pl. volt már olyan lány, akinek a szemeim tetszettek meg, volt aki a "csibészes vigyorgás"(szó szerint igy mondta)-omtól volt oda meg vissza(pedig van elől egy foghijam, de lehet, hogy neki pont ez jött be), volt aki csak úgy valamiért különlegesnek tartotta az arcomat, de nem tudta megmondani miért, volt aki azt mondta, hogy szerinte orosz nemesi vonásaim vannak..

Szóval az izlés az nem egységes, szerencsére.

Persze ha plázap*csákra hajtasz, akkor nyilván kigyúrt szolizott bradpitt-másolat b*zigyereknek kell lenned, mert ezek a nők annyira ostobák és elbutultak, hogy teljesen a reklámok és a TV hatása alatt állnak, és ez az izlésüket is átformálta.

De azért ez a nőknek a kisebb hányada.

2011. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!