Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyanbbra fordul a barátommal a kapcsolatunk, akkor ez nem lesz ciki vagy lelombozó?

Figyelt kérdés

Eléggé plázacica külsőm van, ezt a barátom szereti is, de nem lesz az gáz, ha látja/észreveszi, hogy ennek ellenére nem költök vagyonokat magamra?

Például többnyire itthon festem a hajam, én nem járok kozmetikushoz, manikűröshöz..próbálom itthon megoldani ezeket.

A ruháimat sem plázába veszem drágán, hanem turiban vagy esetleg én varrom magamnak. Néha csinálok 1-2 bizsu ékszert is.

Nem lesz neki kiábrándító, hogy.. hogyismondjam .. "olcsó" vagyok.. nem az aki halomba költi a pénzt? Mert sajnos nem tehetem meg, de imádok jól kinézni.

Légyszives ha lehet, akkor kíméljetek meg a beszólogatástól!

:)


2011. okt. 23. 00:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Turkálóból vásárolni gáz? :D nem hiszem hogy jártál már turkálóba, sejtésem szerinte Pesti vagy... nos elmagyarázom a turkáló ugyanolyan mint más butik, a ruhák akasztókon vannak nem egy halomba ahonnan túrni kell. kiválasztod melyik tetszik felpróbálhatod és poton pénzért egyes helyeken olcsó saját árért más helyeken kilójáért megveszed. Az ég világon senki nem fogja megmondani hogy turiba vetted, egyedi leszel nem tömegcuccot viselő. az meg hogy volt már előttem valakin kit érdekel, ki lesz mosva ba*zmeg. Ezek szerint te a testvéredtől meg rokonoktól örökölt ruhát se veszed fel mert már hordta előtted valaki? nagyon gáz vagy öregem.


Kérdező: szerintem nem vagy plázacica ne mondd ezt magadra... szoláriumozott agyonsminkelt buta plázába járós beszélni és helyesírni nem tudó buliban akárkivel összefekvős nyávogós hisztis éretlen lánynak képzeled magad? ne aljasítsd le magad ennyire. attól hogy foglalkozol magaddal és kevés pénzből a lehető legjobbat tudod kihozni az igenis tiszteletreméltó! Nekem speciel rengeteg ruhám van mégse tudok sokszor normálisan felöltözni... sokkal jobb ha valakinek mondjuk kevesebb van de azt tényleg úgy használja hogy ihaj csuhaj :) csak így tovább értelmes pasit ez nem fog zavarni max meglepődik.

2011. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11:13: pont ez lett volna a lényeg, én voltam az első válaszoló és ezért is akartam tőle képet, mert szerintem k*rvára félrehord az ítélőképessége. De most már minden, leoltott, úgyhogy lesz*rom, de egyetértek veled.
2011. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nekem csak te kellenél senki más ! 35F
2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!