Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Patt helyzet. Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patt helyzet. Mit csináljak? Lelkileg kicsit le vagyok amortizálva. Tényleg senkire sem féltékeny? Tipp?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 21. 7hónapja járunk

a 7végét vagyis a péntek estét náluk töltöttem, tegnap este pedig ő aludt nálam.

Tegnap este leugrott a boltba, addig az apjával maradtam otthon aki enyhén piás volt...és felhozódott barátom volt nője, már nemtudom hogyan. És mondom hogy "Igen jó hogy végre nem keresi meg és nem zaklat minket, és megértette hogy vége" (a kiscsaj 16éves és átverte a barátomat, nemis jöttek ki jól állitólag és utána mikor már jártunk barátomnak még irogatott a lány...)

És mondja az apja hogy igen jó...és mondja hogy hát gáz volt a lány. Mondom halkan hogy "Volt benne pozitivum is?" Ezt azonban költői kérdésnek szántam.

Az apja elkezdett áradozni a lányról, mondta hogy rettentő okos volt, és ez ritka, meg hogy nagyon jó suliba jár és hogy versenyt nyert meg minden...döbbenten ültem és néztem rá, és csak mondta mondta.

Szolni akartam hogy köszönöm elég, de folytatta hogy "És mikor nyaraltak külföldön tökjól megvoltak bár ugyebár a fiam már megbánta a multat és az utat, de jól megvoltak " erre én"Nekem nem ezt mondta" erre ő "ja biztos csak kiszinezte neked a sztorit hogy ne essen rosszul, de boldogok voltak."


És még sorolhatnám agyon dicsérte a csajt. Rettentő hülyén éreztem magam, mert barátom elmondta nekem mikor kereste a lány hogy a nyaralás alatt is vitáztak, és nemvolt jó a kapcsolatuk ....ezért is lett vége többekközött. És a másik meg hogy az apja sem birta a lányt, ezt az apja is mondta nekem.


Végül felálltam és otthagytam az apját. Barátom kérdezte mibajom, elmeséltem neki nagynehezen, és nagyon mérges lett hogy az apja összevissza kavar holott nemis tud egy csomó dolgot mert neki semmit sem kötött az orrára, és nekem mondja az ő hülyeségeit és rendesen ugy jön le mintha barátom hazudott volna nekem végig....


De mondtam neki, hogy ne mondja vissza az apjának beis volt rugva nem akarok balhét köztük.


DE nagyon rosszul esett amiket az apja mondott, azthittem kedvel engem, de ahogyan a lányt agyondicsérte enyhén célzott rá hogy nekem fele annyi eszem sincsen. (Bár már leérettségiztem és jó is lett) Meg enyhén éreztette velem hogy mivan....


Nagyon elkenődtem, rólam tudni kell hogy féltékeny tipus vagyok, és kevés az önbizalmam ezek után már egy senkinek érzem magam. És tudom hogy néz ki a lány, mert láttam róla képet neten és ....hát....fura olyan nagyon fiús és zsíros hajú-pattanásos. mindegy...

Bartom nemis tartja vele a kapcsolatot amugy, utálja. DE az apja mindig a csajjal húzza meg ilyenek, holott barátom nem 1x szolt már neki, h álljon le. Mindig ezt hallgatom....



A másik, jövünk haza kocsival és dumálunk barátommal és elmondta hogy ő sosem féltékeny rám :O De tudni kell hogy a haverja flörtöl velem focimeccsek alatt,holott van nője, de érdekes neki ez nem tünik fel.

És egy másik barátja meg a barátom füle hallatára tette nekem az ajánlatokat, holott nem öltözök ÚGY.

És barátom nem féltékeny senkire.... és emiatt mégjobban úgy érzem hogy nemis számítok neki... ha szeretek valakit kicsit féltékeny vagyok rá... de ez:S


EZ KOMOLY HOGY SENKIRE SEM AZ????Nekem meg itt ez az exes szitu, tök rosszul esik:( nagyon önbizalomhiányos lány vagyok, nem tartom magam sem okosnak sem szépnek, és úgy érzem azzal hogy nemis féltékeny senkire nemis érdeklem úgy mint ő engem. az exes meg a másik....:(


SZERETNÉM KIDERITENI TÉNYLEG NEM FÉLTÉKENY-E SENKIRE... TIPPP? KÉRLEK SEGITSETEK NEKEMIS JÓL JÖNNE 1KIS ÖNBIZALOM.


2011. okt. 23. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kedves szidó vagyok. Nos egyrészt amikor a kedves apukát kérdezted ő meg elmondta a véleményét az nagyon gyerekes volt ahogy viselkedtél. Másrészt meg ne kombináld túl a dolgokat! Ha valami nem tetszik akkor dobd ki, bár ha a barátod is focista akkor régen rossz...
2011. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem mindenben a hibát keresnéd, hanem megpróbálnád a másik végén megfogni a dolgokat?


Pl. nem azért nem féltékeny, mert nem érdekled (akkor nem lenne veled, ezt elhiheted!), hanem azért, mert megbízik benned?


A féltékenység nem más, mint a (z ön)bizalom hiánya. Ne akard, hogy ilyen legyen. Nőj fel, mert egyelőre nagyon éretlen vagy a kapcsolatokhoz!

2011. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"rengeteg dologban hazudott már nekem"

Ezt nem említetted..


Egyébként meg a barátod miért mesélgetett volna neked arról, hogy hol mit csinált az előző barátnőjével, és az mennyire jó volt neki? Elég gáz lenne, ha valaki az előző kapcsolatáról áradozik az új párjának. Nem is értem, hogy kéred ezt számon rajta.


Ha 18évesen még nem jöttél volna rá magadtól, akkor most elűárulom, a te következő barátodnak se arról áradozzál, hogy neked mennyire jó volt az előző barátoddal, és milyen volt a nyaralás stb. És ne is kérdezgesd arról, hogy neki milyen volt az előzővel.

2011. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Szia!

Ne foglalkozz az apával, nem ő élt abban a kapcsolatban, külső szemmel minden más. A barátodban bízz :)

Ez meg, hogy tesztelni akarod a féltékenységét, felesleges. Egyrészt, biztos hogy van benne vmi féltékenység. Sokáig az én barátomra is azt hittem, h tökre nem az, aztán egyszer csak sok hónap után kibukott belőle, h de igenis az, de nem szereti kimutatni, emrt szerinte az nem férfias. :D

Másrészt meg, ha nem féltékeny egyáltalán, akkor örülj neki, hogy bízik benned 100%osan. :)

Ne teszteld, mert azzal a bizalmát fogod elveszíteni csak...

2011. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a lányt agyondicsérte enyhén célzott rá hogy nekem fele annyi eszem sincsen. (Bár már leérettségiztem és jó is lett)


azért mert leérettségiztél még közel sem biztos, hogy van annyi eszed mint a másik csajnak


Amúgy meg örülnöd kéne, hogy nem féltékenykedik állandóan, mert akkor meg az lenne a bajod

2011. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

de gáz vagy... szted a féltékenységtől szeret? LOL

A féltékenység a bizalomhiánnyal és az önbizalomhiánnyal egyenlő, köze nincs a szeretethez, vagy szerelemhez, max ahhoz, amit annak neveznek, hogy "szerelmes vagyok belé", de egyébként ez csak önzés, és függés.

Majd megérted. Vagy mittudomén, lehet, hogy nem...

2011. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 bánomisén ***** válasza:

Kérdés első fele: a barátod apja piás volt, beszélt összevissza. Legközelebb ne érdeklőd merő udvariasságból (vagy kíváncsiságból) olyan téma iránt, ami számodra bántó, mert akár igaz, amit mondott, akár nem (szerintem ez utóbbi van), rosszul eshet a válasz.


Az én barátom nagyon szeret engem, mégsem féltékeny. A szeretetnek nem a féltékenység a fokmérője. Attól még te lehetsz a számára legfontosabb lény a földön, hogy nem ellenőrzi minden lépésedet, nem számoltat el és nem veszik össze miattad a barátaival. Valószínűleg bennük is, benned is bízik. Ez nem jó? :-)


Tessék inkább egy kis önbizalmat szerezni, akkor sokkal könnyebb lesz az életed, nem morfondírozol butaságokon :-)

2011. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy egyáltalán még veled van... A nyaralásról meg jó, hogy hazudott. Gondolkodj már! Te csupa jót meséltél neki a volt barátodról? Na ugye.
2011. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!