Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kellek vagy a pénz miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kellek vagy a pénz miatt vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és szeretem. Az utóbbi időbe sokat veszekszünk. A képembe vágta hogy már normális férfi heti szinten 20000 forintot szán a barátnőjére én meg egy csóró lakáshiteles vagyok amibe igaza van. Szeretném neki megadni amit szeretne de a lakáshitel miatt nehezen megy. Lakásom van amit én fizetek és megfenyegetett ha nem költők rá 20000 forintot legalább elhagy. Meg is érdemlem ha ezért elhagy?
2011. okt. 24. 22:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék én kurv@? mert nem álszenteskedek mint az itteni nők hanem kimondom az igazságot? Ennyire fáj? De sok csóró pasi lehet itt....
2011. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
88%

És a szoli-ruha-pedikűr-manikűr kombó rendszeresen elhasználódik egy hét alatt? :D Nem unalmas? Van a szekrényeden túlfolyó? :D


Még mindig fenntartom, hogy hülye provokátor (:

2011. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
46%

Igaz, beismerem! :D


Kérdező neked pedig azt tudom tanácsolni amit már először is írtam! B@szd ki mint macskát szarni!

2011. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
94%
lehet, hogy provokator, de az tuti biztos, hogy nem egy szepseg, ha ennyi penzt kell koltenie arra, hogy jol nezzen ki.
2011. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Mondom,kukába a csajjal,havonta 80 ezret ki költene rá.takarodjon dolgozni....kajak egy qrva olcsóbb.
2011. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondjon ilyet nekem egy nő!

Dobd ki Te a pics ába az t az ócska kis ringyót,metr úgyis otthagy....

Milyen már hogy kijelenti hogy heti 20ezret kell rá költeni???Én gondolkodás nélkül mutatom a kijáratot...

És hogy képzeli hogy azt mondja hogy csóró lakáshiteles???

Neharagudj de te ennél jobbat érdemelsz,és egy férfi nem hagyja hogy így bánjon vele holmi szuka!!!

Hol van a józan eszed ?önbecsülésed???

Ha megtartod akkor nagyon megszívod!!!ne vérj vele ,dobd ki a ruháit az utcára majd aztán őt is!!!!

Sok sikert!Találsz majd jobbat is!!!

2011. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25

Te is csak egy ribi vagy!!!

2011. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25

Te is csak egy ribi vagy!!!"


Hahaha FAIL! :D

2011. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hiába van lakásod,ha üres a hűtőd,nem tudod mivel megkínálni,nem tudsz neki nagyon apró és olcsó ajándékokat adni alkalmanként vagy csak úgy azért,mert szereted(1 szál virág,1 bonbon,1 olcsó bizsu,bármi)...Ezek nem kerülnek 20ezer forintba havonta...De 1hónapban 1 mozi(3-4ezer forint 2 jeggyel és kukoricával,üdítővel),1 vacsorameghívás 3-4 ezer fölött lehet simán...Így már reaális a 20 ezer valljuk be.


A barátnőd tudta,hogy csóró vagy,és megelégelte,de mégis ilyet a képedbe vágni tahóság...


Nem konkrétan emiatt fog elhagyni,hanem azért,mert nem szeretne bizonytalanságban élni,s gondolom a te viselkedésedre és a lelkiállapotodra hatalmas erővel hat a pénztelenséged.Szóval alapvetően lehúzzátok csak egymás energiáját a pénztelenség miatt...Így tényleg nehéz tanácsot adni.


Elég sanszos,hogy találni fog egy olyan férfit,akibe szerelmes lesz,lesz elég pénze is az illetőnek...


Régen amikor mindenki szegény volt,nem volt internet,mobiltelefon,nem is gondolkodtak ilyenen a párok.

Gondoljunk csak szüleinkre,akik 1 matraccal költöztek be első 10.emeleti panellakásukba,amiben 1 szelet kenyér sem volt napokig.

2011. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

23.27 vagyok:


Bocsánat,én azt hittem havi 20ezerre gondolt:S


Heti 20 az már tényleg undorító elvárás a barátnődtől..

2011. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!