Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Egy pasinál hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy pasinál hány éves korig tartjátok elfogadhatónak, hogy nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 11/50 napietus ***** válasza:
35%

Etelka néni meg a nénikéd :D 29 vagyok, nem 49 :D


és tök igaza van az előttem szólónak, attól, hogy itt elmagyarázzátok egymásnak, hogy jaj, nektek milyen rossz, és a nők a hibásak, attól nem lesz nőtök. ez olyan, mint mikor egy szövetségi kapitány azzal magyarázza hogy 6-0-ra kikapott a csapata, hogy csúszott a fű...hát bazzzz...az ellenfélnek talán nem csúszott???

2011. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, nem?! Amúgy pofája a lónak van, nem nekem, te utolsó soviniszta állat!

"azt ne hisztizz"- és még paraszt is vagy hozzá!

Egyébként pedig határozottan úgy vettem észre, hogy a mai Magyarországon pont annak nincs párja, aki normális!

2011. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
60%

"Ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, nem?! Amúgy pofája a lónak van, nem nekem, te utolsó soviniszta állat!

"azt ne hisztizz"- és még paraszt is vagy hozzá!

Egyébként pedig határozottan úgy vettem észre, hogy a mai Magyarországon pont annak nincs párja, aki normális!"


Te meg ha olyan baromi intelligens vagy mint amilyennek hiszed magad, ne nyelvhelyességbe köss bele. Már az is szánalmas amikor valaki kínjában a másik helyesírási hibáit fikázza, ez meg aztán főleg! Cáfold meg, érvelj, ne pedig üres mondatokkal dobálózz! Bárki bárhogy magyarázza, az önsajnáltatás és a siránkozás nem megoldás. A struccpolitika pedig nem együttérzés, hanem kib@szás velük.

2011. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Etus, most őszintén!

Te, aki annyira büszke vagy arra, hogy milyen jól nézel ki, plussz mennyi férfinak tetszel, ráadásul még az anyagi körülményeid is rendben vannak; szóval te mit tudhatsz más emberek, férfiak helyzetéről?

Eddig csak magamról beszéltem. Van még egy jóbarátom is, ő 26 éves és még nem volt barátnője. Az egyik legrendesebb srác, akit ismerek és nem is buta. Az egyetlen hibája a bátortalansága és az, hogy egy kissé merev.De ez minden. Ő például elég kilátástalan helyzetben van, nagyon szeretnék segíteni neki, ha tudnék.

Hogy ne csak a férfiakat említsem: van egy 29 éves nőismerősöm is az ország túlsó feléből. Neki sem volt még senkije. Ő egy ritka betegségben szenved, a Turner-szindrómában. 147 centi mindössze, kissé manószerű és ehhez még egy nagyfokú csípőficam is járul. Ő sem kell egy fiúnak sem, csakis barátként.Pedig ő is egy aranyszívű teremtés.

Ehhez képest az ilyen segghülye, Cristofel féle gyökerek kellenek ma. Ha végignézek az utcán, csupa olyan embert látok, aki mind messze többnek akar látszani, mint ami valójában, pedig belül nincs semmilyen tartalom. És ez kell ma...

Nem hiszem, hogy ezekkel az emberekkel van baj, inkább a mai magyar társadalommal és az abnormális értékrenddel.

2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
91%
Ne veszekedjetek, mert törlik miattatok szegény kérdező kérdését. Menjetek aludni inkább.
2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 napietus ***** válasza:
28%

van értékválság, ez tény. de az is tény, hogy aki nem játszik, az nem is nyer. a félénk haverod is mégis mit vár? hogy odamenjen hozzá álmai nője és megkérdezze, nem akarna-e véletlenül járni vele? ha meg sem pályázok egy tendert, ne sírjon utána a szám, hogy más nyerte el...


meg a másik: nyilván nem azok között a nők között kell egy intelligens embernek ismerkedni, akik tudják, ki az a Cristofel (elképesztő büszke vagyok rá, hogy nem tudom, hogy néz ki az az ember). hiszen az ha össze is jönne, mire menne vele? nincsenek egy szinten.

2011. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
17%
21.. de azért azután már durva, nem teljesen normalis..
2011. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:38


a szívemből szóltál barátom!


21/F

2011. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az egyik, aki azt írta, hogy baj van azzal, aki 20-on felül még nem tud semmit felmutatni a másik nem terén. Én sem arra gondoltam, hogy meleg az illető, hanem arra, hogy valamiféle komoly pszichés zavara lehet, hogy ennyire nem képes kapcsolatot teremteni, kommunikálni egy nővel. És még egyszer hangsúlyozom: nem hosszútávú, x éves párkapcsolatról beszélek, hanem arról, ha valaki odáig sem volt képes eljutni, hogy egyáltalán testi-lelki kontaktust teremtsen egy nővel.
2011. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
27%
hat ha vki kocka, akkor jó h nem tud kapcsolatot teremteni.. ezekből lesznek aztán az olyan emberek, akik minden nőt lek.rváznak :S
2011. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!