Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Egy pasinál hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy pasinál hány éves korig tartjátok elfogadhatónak, hogy nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Húúú az a baj hogy rengeteg a túl félénk pasi. Nekem sok ilyen tetszett már, de én sem vagyok egy nyomulós nő, így egyedül maradtam :)
2011. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
69%

15.47 és miért nem nyitottál? Úgy értem, jeleket adhattál volna, bátorítani kell ilyenkor, stb...

Ne csodálkozz ezen! Rengeteg a kőbunkó csaj, akinél életveszélyes próbálkozni! Pusztán azért, mert nem tetszik neki az illető, képesek megalázni és elküldeni a halál f...ára az illetőt.

Ezek után te még csodálkozol bármin?

2011. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
15.47 vagyok. nyitottam én, de nem nagyon mertek így sem. Lehet arra vártak hogy rájuk mászom?
2011. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sok volt a durva tapasztalatuk.

Velem és az unokatestvéremmel történt, hogy egy szemezett velünk három lány, kacsintgattak és a többi..., odamentünk, erre kiröhögtek bennünket.

Lehet, hogy a srácok nem mertek közeledni, mert túl jónak láttak magukhoz képest és azt hitték, csak szórakozni akarsz te is velük.

2011. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

A valami nem stimmelen azt én értettem, hogy:


1. az illető megrekedt tizenéves korban, amikor az ember a "hibátlant" keresi

2. súlyos önértékelési zavarai vannak, magyarul önbizalomhiányos

3. szociális fóbiája van, fél az emberektől, mindenféle kapcsolatteremtéstől elzárkózik

4. képtelen mély érzelmi kötődést kialakítani valaki iránt

2011. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
56%
Az esetek 99 %-ában a 2. verzió áll fent.
2011. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Wow, mennyi mindent írtatok!Ez nekem is hasznos volt, pedig csak véletlenül tévedtem ide, de elolvastam mind az 5 oldalt :D
2011. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, akárhány éves...

Sajnos van ugy, hogy mindent megtesz az ember mégsem jön össze neki egy normális párkapcsolat se és ehhez nem is kell különösen válogatósnak lenni.

Felmentem a társkeresőre gondoltam ott könnyebb lesz.

Volt ott barátnő mellett szexet kereső, írástudatlan értelmi fogyatékos, kalandor "behülyitem aztán eltünök" tipus és homo/leszbikus beállitottságú egyén is.


IGazán nem voltak, nincsenek nagy igényeim....de a fenti kinálatból SENKIVEL nem tudtam normális, egyenrangú egészséges párkapcsolatot kialakitani...

Szóval ne itéljünk már el valakit azért mert x évig nem volt barátnője ha nem ismerjük a helyzetét és a körülményeit..


Azt hozzá kell tegyem én sokkal jobban szeretem azt a pasit, aki 30on túl is kezdő mint aki már végigment fél városon elfogyasztott vagy 50 barátnőt. Utóbbinál olyan tucatárunak érzem magam, hogy messziről kerülöm őket.

Ha lehetne szűz párt keresnek de már sajnos a óvodában se nagyon találni ilyen pasit...

2012. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ezért nekem mindig nagy öröm, ha 20-30-as korosztályban szűz pasiról olvasok. Légy büszke rá!!! Soha ne hagyd, hogy mások itéljenek meg(se a nők se a férfiak) ha másnak a véleménye a mérvadó nem leszek boldog ember. Magadnak élj ne másoknak, ahogy te jónak látod... Ha 40 évesen szüz szeretnél lenni akkor legyél az és ne érdekeljen mások véleménye...
2012. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nekem például az a problémám, hogy ha a fiú nem teszi meg az első lépést, akkor nem merek lépni, mert ki tudja.. Szóval "rámászni" nincs bátorságom, mert mi van, ha ő nem tart szimpatikusnak? És sajnos többségében ez van, ugyanis nem vagyok egy topmodell alkat. Márpedig úgy vettem észre, hogy a korosztályomhoz tartozó fiúk többségének az kell. Nem gond, ha mű, csak elsőosztályú legyen a külső. Én pedig nem vagyok az. Gondolkodtam azon, hogy kés alá fekszem, hátha több sikerem lesz, de nem tudnék implantátumokkal élni. :/ Szóval maradok egyedül és bízom benne, hogy azért én is rátalálok arra, akinek úgy leszek jó, ahogy vagyok. :)
2013. febr. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!