Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Egy pasinál hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Egy pasinál hány éves korig tartjátok elfogadhatónak, hogy nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:45
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő. Van akinek soha életében nem lesz kapcsolata, és mégsem meleg.

Ezer féle mód van, ahogy az embernek nincs kapcsolata, lehet, hogy alkalmi partnerei vannak, lehet, hogy csak magánakvaló, nem jár társaságba, félénk, megrögzött agglegény, nem tud elszakadni anyuci szoknyájától...stb.

Vagy ismerek olyat is, akinek csak azért nincs barátnője, mert nagyon hülyén bánik a nőkkel, és ezért a csaj vagy azt hiszi, hogy nem is tetszik a srácnak, vagy bunkónak tartja a srácot...

Egyébként meg mindegy, hogy ki mennyire tartja elfogadhatónak, nem? Ha összejössz egy csajjal, azt nem fogj érdekelni, hogy volt-e barátnőd előtte és ha nem, akkor miért nem, ez csak a fiúk között ilyen presztízskérdés...

2011. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
57%

23.51, tartsunk össze!

Amúgy elmondanék még valamit! Sokkal kevesebb lenne az ilyen hozzám hasonló "nyominger, férfinak sem nevezhető figura", ha a nők pedig igazi nők lennének.

Értem ezalatt azt, hogy tiszteli a férfit és amikor az közelít hozzá, akkor ő is nyit felé és megadja az esélyt neki a bizonyításra. A mai lányok ugyanis azonnal ítélnek és a nem megfelelő fiú azonnal kapja a kosarat. Az eszükbe sem jut, hogy vannak, akik csak lassan nyílnak meg és akkor mutatják meg a valódi énjüket.

Én soha nem értettem azokat, akik teljesen elalélnak egy jó marketingtől, utána pedig csodálkoznak, hogy a díszes cukormázban nincs tartalom. Mintha valaki venne egy Porsche Carrerát, amiben nincs motor. És sajnos sok, magát értelmes nőnek gondoló hölgy is vesz motor nélküli Porschét manapság...

Igazi nő alatt értem továbbá a bájt, a finomságot, a lélek szépségét. Ismerek olyan srácot, aki minden csajt meghúz, akit csak lehet, de amikor egy ilyen ritka tüneménnyel találkozott, azonnal "megadta magát".

És nem, abszolúte nem a dekoltázsát figyelte (pedig azt szokta), mert egyszerűen le nem bírta venni a szemeit az arcáról!!

2011. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

00.10

Ezzel nem mondtál hülyeséget, sőt, kifejezetten jó dolgot említettél! Vannak olyan utazási irodák is, amelyek kifejezetten szingliknek szerveznek utakat.:)

2011. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Azt gondolom egyébként, hogy a fesztiválok is nagyon jók ismerkedésre. Én imádom bennük, hogy ilyenkor minden ember leveti magáról az idióta társadalmi béklyókat és önfeledten beszélget mindenkivel, ráadásul rengetegen látogatják őket.

Egy hátrányuk van csak, könnyen lehet, hogy a megismert, végtelenül szimpatikus fiú/lány az ország túlsó felében lakik, de szerintem sok olyan ember van ma, aki akár ezt a nehézséget is vállalná, ha igazán összepasszolnak.

2011. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Tegnap 23:59


Ne haragudj, de én azon kevesek közé tartozom, akik itt, az internet világában olyanok, mint a való életben. Nem szeretem, ha valaki megjátssza magát és amit mástól úgymond elvárok, azt én is teljesítem.

2011. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Negatív tapasztalatai vannak, ennyi az egész! Jó, hogy ilyen vagy! :)
2011. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:19


Léteznek ám testi fogyatékkal élők is, ha nem tűnt volna fel. Amúgy egyetértenék az álláspontoddal.

2011. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:12"


Írtam is később, h őket nem hibáztatom. De itt elsősorban nem róluk volt szó, hanem a testileg - bár pszichésen nem igazán - egészséges felnőtt férfiakról.

2011. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Régen kaptam ennyi választ.

Jó gondolatokat, szinte minden válaszoló írásában találtam.

Sok válaszban írtátok, hogy "valami nem stimmel vele", meg, hogy "baja van".

Ilyenkor pontosan mire gondoltok?

Arra lennék még kíváncsi, hogy hány évesnek gondoltok engem?

2011. okt. 25. 07:24
 40/50 napietus ***** válasza:

azt nem tudom, hány éves vagy. gondolom 20 körül.


arra értettem, hogy valami nem stimmel, ha 25 éves koráig semmilyen kapcsolata nem volt, hogy talán túl magának való, nem tud, nem akar másokkal kommunikálni, esetleg olyan a természete, hogy nincs ember, aki elviselné.

2011. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!