Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti benne lennétek egy olyan párkapcsolatban, amiben nincs szerelem és szex?

Figyelt kérdés
És ha igen, szerintetek ez milyen kapcsolat, hogyan lehetne minősíteni?
2011. okt. 25. 16:01
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha ennyire szeretitek egymást miért nem fér bele a csókolózás, a szex és a többi normális párkapcsolatban megtörténő dolgok. Nálam a barátságnál is belefér az ölelés, a puszi, és igen, aludtam már úgy fiúval (lány vagyok) hogy csak barátilag. Szóval ez nem kapcsolat. Miért is vagytok együtt? Miért is nem kerestek olyat akibe szerelmesek vagytok? Vagy csak egyikőtök szerelmes, nem akarja elveszíteni a másikat, a másik meg élvezi hogy valaki van mellette... de ez hosszútávon nem megoldás. Előbb utóbb egyikőtök megkívánja a másikat. Vagy egy másikat! Főzés? Simán akár egy vendégseregre is, vagy a családomra (szülők, testvérek) szóval ez sem párkapcsolatra vall.

Párkapcsolat = szerelem (legalább az elején) legyen csók, szex, mert ezek hidd el nagyon fontosak.

2011. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem a szextől lesz párkapcsolat, hanem a szerelemtől...

de mivel a kérdésben azt írtad "nincs szerelem és szex"... így logikus, hogy nem párkapcsolatról beszélünk...

szereteten, barátságon alapuló lakótársi kapcsolat... mondjuk

2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 tittuska válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul érzem, de Te nem szeretnél Tőle ennél a "kapcsolatnál" többet?
2011. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék többet, ezért nem lenne róla szó. Az se zavar ha mással lefekszik, csak hozzám hűséges maradjon, mindig lehessen rá számítani. Akkor ez ilyen lakótársi barátság.
2011. okt. 25. 19:02
 15/49 A kérdező kommentje:

16:37

Többet érez tehát szexet akar?

2011. okt. 25. 19:15
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézed meg a Tükröm tükröm c. filmet, az pont erről szól xD
2011. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy te magad lány vagy? Vagy pasi? Lehet nem figyeltem eléggé, de nem tudom még mindig. S neked nincs igényed arra, hogy szerelmes légy valakibe és úgy bújj össze vele? No meg arra hogy beléd szerelmes legyen valaki és szinte bizseregj ha hozzád ér? Nekem ezek fontosak. És csak innentől kell a szex is nekem, bárkivel nem!
2011. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kérdező aszexuális. Erre nem gondolt még senki?
2011. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nevezhetjük, ahogy akarjuk, én barátságnak hívom, és szerintem semmi rossz nincs benne.
2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
83%
Így olvasva a válaszokat, visszavonom, van rossz benne. Ha ő többet akar, kihasználás és hitegetés.
2011. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!