Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti benne lennétek egy olyan párkapcsolatban, amiben nincs szerelem és szex?

Figyelt kérdés
És ha igen, szerintetek ez milyen kapcsolat, hogyan lehetne minősíteni?
2011. okt. 25. 16:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

"Lányok, ti benne lennétek egy olyan párkapcsolatban, amiben nincs szerelem és szex?"


Nem, ugyanis ha nincs szex és szerelem sem, akkor azt nem nevezzük párkapcsolatnak. Erre vannak a barátaim.


"A barátságban főzöl a barátodra?" Igen, miért ne? Ő is főzött már nekem, mikor nála voltam.

"Elalszotok átölelkezve?í" Volt már rá példa, legjobb barátommal és a barátnőmmel is.

"A barátoddal összeköltözöl?" Nem hallottál még olyanról, hogy két/több barát összeköltözött? Amúgy igen, ha úgy alakulna.

"Ha bajban van bármit megtennél érte a saját károdra is? Ha kéri hogy tanulj, dolgozz, szórakozz vele, megteszed? Mindig ott vagy, hogy számítson rád? Stb." Nos, ezek alap dolgok egy barátságban, pont erről szól a dolog.


"Szóval akkor a párkapcsolat csak a szextől lesz több? És ha többször lefekszel egy barátoddal az már párkapcsolat?"


Nem csak a szextől, hanem a szerelemtől. Viszont egy párkapcsolathoz kell a testi vonzalom is, és a szerelem.


Remélem kielégítő választ adtam.

L/24

2011. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

19:43

Na valami ilyenre gondoltam csak nyál nélkül.


19:44

Sajnálom nem lány vagyok, szóval esélyed sincs hogy megfektess.


19:45

Inkább csak kiábrándult és nem anyagias. Igen, ezt a materialista világban aszexuálisnak hívják.


21:29

Nem tudna kihasználni mert se szex se romantika nem lenne.

De akkor ennyi erővel pár év után minden kapcsolat csak barátság szexszel.


23:24

Nem mikor nálad van, hanem minden nap. Együtt élsz vele, törődsz vele, főzöl mosol rá mint egy háziasszony, foglalkozol a nyűgjeivel, csak nem szopod le utána, ő meg nem visz étterembe hegedűshöz rózsát szagolgatni.


"Nos, ezek alap dolgok egy barátságban, pont erről szól a dolog."


Lennének, de én nem tudok ilyen barátságról.


"Nem csak a szextől, hanem a szerelemtől. Viszont egy párkapcsolathoz kell a testi vonzalom is, és a szerelem. "


És mi a szerelem? Hogy el vagyunk ájulva a másiktól? Az úgyis max 1-2 évig tart, utána minden kapcsolat megváltozik.

2011. okt. 26. 06:42
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
a tegnapi 16,37es vagyok, nem a szexre értettem, hogy többet fog akarni, ha nem szerelmes lesz.....mert ez ilyenkor elerülhetetlen, főleg, hogy összebújva alszatok....
2011. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

19.44-es vagyok ismét. Elég ronda ez a válasz tőled, hogy: "nem lány vagyok, tehát esélyed sincs hogy megfektess".

Először is nem szoktam "megfektetni" senkit.

Másodszor pedig én nő vagyok, 37 éves és boldog párkapcsolatban élek együtt a szerelmemmel, egy férfival. Ha normálisan kérdezek és írok, nem ilyen "megfektetős" választ vártam volna!

2011. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem is úgy értettem, hogy ő használ ki téged...
2011. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

11:29

És mi a szerelem?


18:20

10ből 1x nem jön be, a legtöbbször ez a kérdés ezt jelenti, egyébként miért kérded, mit számít?


18:46

hanem?

2011. okt. 26. 20:11
 27/49 anonim ***** válasza:
73%
11,29 vagyok, hogy mi mindenkinek más....ha nem tudod el se lehet magyarázni......ha nem tudod, hogy mi, akkor nem értem minek tetted fel a kérdést, pláne ha biztos vagy abban Ő nem fog beléd szeretni...
2011. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
A szájbarágás nem az én asztalom. Hanem, hogy te őt. Te...őt...a-míg...hú-zod...e-lőt-te..a...mé-zes-mad-za-got...
2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

21:25

Te se tudod megmondani, csak rizsázol. Mit nem lehet ezen érteni hogy nekem nem kell a nyáladzás?

2011. okt. 27. 05:01
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem tudod, dehogy nem tudom, kérj meg valakit hogy neki mi a szerelem, biztos több verzió fogsz hallani, neked nem lehet elmagyarázni, mert nem akarod érezni....ha azt akarod tudni hogy nekem mit jelent elmondhatom....azt hogy az ő boldogsága előbbre való az enyémnél...hogy amikor vele vagy csak ugy elmosolyodok, vele vagyok a legboldogabb, ha ott van velem a gondok kisebbnek és könnyebbek tünnek, és főleg a szerelem eléjén más nem is létezik csak ő! hát ezt, de hiába magyarázom neked amikor ugyse akarsz szerelmes lenni, pedig valszeg egyikötök az lesz....vagy csak kezd majd lenni...bár ha vele is igy fogsz kommunikálni aligha fogtok sokáig együtt lakni....
2011. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!