Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttél már meg nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
32%

akkor még sincs egyenjogúság?

Úgy bírom ilyenkor a nőket, mikor főnöki állásért kajabálnak akkor egyenjogúság így meg úgy, de ha nem engedik őket előre az ajtón őket, akkor meg ők nők, ezért őket előre kell engedni...

2011. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 napietus ***** válasza:
83%
Szabadosi úr, ne keverje össze a munkahelyi és törvény előtti egyenlőséget nemre, vallásra, világnézetre stb. való tekintet nélkül az ALAPVETŐ udvariasság hiányával. egy idősebb ember is egyenlő velem, mégis előre engedem az ajtóban. eszünknél legyünk már....
2011. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
87%

Szabadosi János


még nincs egyenjogúság amúgy..képzeld.


de nem érted miről beszélek... arról h ez olyan mintha megütnél egy földön fekvőt....mert pont anyi esélyünk van védekezni.

2011. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
22%
amúgy nem kell előre engedni...általában rang szerint mennek az emberek be ajtókon..
2011. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 napietus ***** válasza:
100%
ja, rang, nem, életkor elvileg. mondjuk engem a férfiak akkor is előre szoktak engedni, ha magasabb beosztásúak nálam. de ez nem kötelező, mindössze egy kedves gesztus.
2011. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
86%
Nem ütöttem meg. Az exem tudta, hogy soha nem is tenném és ezzel visszaélt. Szóval akkor megérdemelt volna egy pofont.
2011. okt. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
86%

Azért az se semmi, hogy valaki arra büszke, hogy akárhányan összepakoltak egy srácot mert pofonvágta a nőjét mert megcsalta. Férfiasság netovábbja.

Én sem ütöttem meg egy nőt sem, nem is fogok, de azért akkor is...


Aki pedig a genetikáról irogatott, annak üzenem, hogy az a katona nő, úgy összepakol egy hétköznapi férfit is, mint a sicc... :P

2011. okt. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
80%

jah, de ha a hétköznapi srác üt előbb, akkor fel se tud kelni XD..genetika.

jah amúgy akkor tényleg van esélye (mmint ha kapott képzést és napi szinten gyúr), bocs..de azért érted mire utaltam...h egyenlőtlen, általában.

2011. okt. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
100%
szerintem leszögezhetjük hogy akár ki aki bármilyen küzdősportot űz, vagy egyéb katonai rendőri kiképzésben részesült (nemtől függetlenül) az SIMÁN lever egy átlagembert, így ez igaz akkor is ha nőről beszélünk.
2011. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!