Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttél már meg nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
33%

És hány olyan férfi van, akit ver az asszony, mert beléjük nevelték, hogy nőt nem ütünk meg? Mondjuk az ilyen életképtelen barmok meg is érdemlik.

Én a teljes egyenlőség híve vagyok. Ha valaki kezet emel rám, nem érdekel, hogy az illető alacsonyabb, gyengébb, idősebb nálam, vagy éppen nő, meg fogja kapni a magáét. Sőt, ha arra vetemedik egy nő, hogy megcsaljon, akkor is gazdagabb lesz egy-két pofonnal. Sajnos nagyon sokan visszaélnek a helyzettel, aztán amikor elszakad a cérna, akkor sírnak, hogy jaj megütötték őket.

2011. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
100%

"És hány olyan férfi van, akit ver az asszony"


Hát nem sok...

2011. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
72%
187 centis a stac 95 kilo és mégis még 3 haverja kell hogy elintezzenek egy szerencsétlent, akivel még a baratnője is épp most baszott ki.
2011. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
38%
Továbbra is azt mondom roppant lovagias vagy és bátor, hogy többed magaddal meg mersz támadni egy embert. És szerinted nem ugyanaz. Ha téged 3 ember megtámad akármi miatt és sz.rrá ver az is jogos ugye? Ott a barátnőjének adott egy pofont aki aláírom gyengébb, de jogi nyelven fogalmazva nyolc napon belül gyógyuló sérülést szerzett. Míg a srác nyolc napon túl gyógyuló sérülést. És persze ez ugyanolyan mértékű. Te neki mentél a haverok besegítettek. Tudod ez a gyáva emberek gondolkodása. Egy gyáva ember vagy.
2011. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
73%

köszönöm kedves véleményed habár ez vesztett vita megütsz egy nőt szar alak vagy pont ha megtámad még jó hogy nem hagyod hogy megverjen egy nő de nem ököllel mész ellene hanem lefogod leszoritod a földre vagy ppofont adsz neki

mondhat bárki bármit én nem fogom szarul érezni magam amiatt h 3 an a barátaimmal helyben hagytunk egy embert aki megütött egy nőt csak mert megcsalta más esettben én is elítélem ha többen mennek 1 ellen de ez kivétel. gyáva pedig az aki látja hogy megütnek egy nőt és ugy tesz mintha meg sem történt volna.

2011. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
39%
Na én meg hármótokat vertem volna szét, ha megláttam volna, h megaláztok egy olyan embert akinek egyébként is szar helyzete van. Egy pofon nem egyenlő a gyengébb lenyomásával, és nektek hármótoknak az égadta világon semmi közötök nem volt a dologhoz! Ha esetleg rúgdosta volna vagy ököllel verte volna a nőt, akkor megérteném a közbeavatkozást, na de egy jogos pofonért??? Szerinted az a nő akkora vereségnek élte át azt az ütést, mint ahogy te azt hitted? Tényleg, és mit szólt a nő utána? Hát basszus, kívánom h éld át h ha megcsal a barátnőd, ráadásként még rúgdossanak is szét bakker... Ennyi esze legyen valakinek...
2011. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
63%

"köszönöm kedves véleményed habár ez vesztett vita megütsz egy nőt szar alak vagy pont"


És látod ez a baj! Hogy te efféle elvekből indulsz ki, és ennyire feketén fehéren nézed a dolgokat, és a hülye elved miatt csináltál ekkora ostobaságot. Bezzeg ha gyakorlati szempontból vizsgáltad volna a helyzetet és nem a szent dogma szempontjából (miszerint nem ütünk meg nőt), akkor az igazságérzeted azt mondta volna, hogy ne szólj közbe.


De ha már mindenképpen bántja a csipádat, akkor is mondjuk 3an lefogjátok a srácot, és ennyi. Bár azért ez elég vicces, mert egy pofon egy pillanatig tart, utána foghatod le az embert, nem érsz vele semmit. Éppen ezért nem is kellett vna közbeszólni.

2011. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
39%

""ha ebben azt is érted, hogy a nő se pofozza fel a férfit, akkor elfogadom az álláspontodat" természetesen úgy értettem, nem tudom, miért kell ezt mindig hozzátenni, nem magától értetődő?"


Kedves 16:21, nem, nem magától értetődő, mert folyamatosan azt szajkózod h nem ütünk meg nőt, ahelyett, hogy nem ütünk meg senkit. Akkor kicsit egyértelműbb lennél.

2011. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
90%

74%-osnak igaza van! Amúgy sehol sem írta,hogy azért kapott a lány pofont,mert megcsalta a paliját,ezt én nem olvastam sehol.

De akkor is gáz megütni valakit.Lehet pont azért csalta meg,mert egy agresszív állat volt addig is.

2011. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:

Tényleg nem? Akkor olvasd el még egyszer!


"NEM és a legaljja férgekk közé sorolom azokat a fiukat férfiakat akik erre képesek szóval jobban lehet őket bántani amugy is. Egyszer sulim előtt láttam hogy egy évfolyam társunk megpofoza a csaját elv AZÉRT MERT MEGCSALTA BARÁTAIMMAL oda mentünk és ugy megvertük hogy többé nem fog eszébe jutni nőt ütni persze a csaj csaj harc kivétel azt félbeszakitani szigorúan tilos

20/F"

2011. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!