Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttél már meg nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal megalázóbb, ha megmozdítod a kezed, majd közlöd a hölgyeménnyel, hogy még egy pofonra sem érdemes.
2011. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
53%
3 fiúval szembe már nem volt nagy legény az az egy aki a nővel erősködött!!!!Valahol megérdemelte!Mégha a nő meg is csalta.Inkább nézzen magába miért csalták meg!Akkor se bántson egy gyenge nőt.Mondjuk akik hárman voltak se legyetek nagyok mert három egy ellen kicsit gáz.De abban igaza volt nekik,hogy 1-nek a 3 ellen épp akkora esélye volt mint a kis csajnak a srác ellen!El lehet ezen gondolkozni.
2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
0%
Előző: A pofon nem okoz semmiféle sérülést, míg az összeverés igen. Azon kéne végre elgondolkozni, hogy a pofonnak semmi köze nincs a bántalmazáshoz.
2011. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
66%
eh, utolsó..ezen inkább te gondolkozz még egy kicsit, mielőtt még ostobaságokat írsz...
2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
Érvelni is tudsz, vagy csak egyszerűen kijelented h ostobaságot írtam?
2011. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha a pofonnak szted nincs köze a bántalmazáshoz, akkor kérj már meg egy kigyúrtabb emberkét a kocsmában, h nem túl erősen legyintsen már meg... majd utána beszélünk...

(és akkor még a pszichológiai részéről nem beszéltünk..mert ugye a bántalmazás nem feltétlen fizikai, csak kérdezz meg valami nane tagot, hogy mivel is kezdődtek a verések...)

2011. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%
(csak mert úgy általában egy pofonnal kezdődik, meg az indokkal h az ugye még jogos...)
2011. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
0%
Hol írták h itt a srác kigyúrtabb volt? Miért gondolsz egyből a legrosszabbra? Tudod egy egyszerű arcra pofon kb. ugyanúgy fáj egy nőnek, mint egy férfinak, ráadásul állítólag a nőknek nagyobb a fájdalomtűrésük. De sztem te azt se tudod, mi az, egyből vmi boxmérkőzésre gondolsz. És akárhogy próbálod fedezni a dolgot, a megcsalás, az megcsalás, szerinted az semmi? Azt nem kell szóvá tenni? Annak nincsen pszichológiai hatása, csak a pofonnak? Hát a legkevesebb, hogy pszichológiailag hatok rá egy ilyen eset után!
2011. nov. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 napietus ***** válasza:
50%
utolsó, ha megcsalnak csald vissza vagy hagyd el. a pofozkodással csak magadról állítasz ki elég lesújtó bizonyítványt (Pistikétől elvették a játékát a középső csoportban, ezért verekszik).
2011. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy én nem pofoznám vissza, mert nem ez a stílusom. De az okom meglenne rá, és ha megpofozom emiatt, senkinek sincs joga beleszólni. Te viszont annak a 3 idióta nagy legénynek adtál igazat, akik még jól megalázták a srácot, hiszen nem volt elég h megcsalta a barátnője. Azt hiszed, hogy a srác a pofonnal a nagylegénységét próbálta fitogtatni? Vagy az erejét? Igen, én se pofoztam volna fel, de erre miért kellett ennyire igazságtalan retorziót alkalmazni? Mi szükség volt erre? Mitől kellett megvédeni a nőt? Folyamatosan ütötte-verte a srác, vagy mégis mi? Hát semmi nem történt, akkor könyörgök, mi szükség volt az összeverésére, ráadásul olyanoknak, akiknek semmi közük a dologhoz? Hogy nem érzed, h igazságtalanul bántak el vele?
2011. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!