Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttél már meg nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
37%
Szabadinak igaza van,nesze nektek egyenjogúság :D ha elkezd ütögetni vagy rugdosni alap,hogy olyat lekeverek,hogy ott marad..
2011. okt. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
49%

egyetértek előző


+Üzenem a masodiknak, hogy nagyobb csicskák vagytok mint a srac akit emgvertetek:

-Semmi közötök masnak a kapcsolatához

-és szerintem siman megerdemli egy hutlen kis ribanc azt a nevelőcélzatu pofont ha már félrekúrt (énis felpofoznám, a partnerével együtt, csak a srac ököllel kapná)

-grat 3an levertetek egy gyereket: szánalom csicskák

2011. okt. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
79%

Kedves ma 00:47!


Ne haragudj, de nem értek veled egyet. Azért egy pofon nem egyenlő a verekedéssel, főleg ha a csaj megcsalta, ennyi igazán belefért. És nektek főleg nem szabadott volna beleszólni, és megalázni a srácot azok után h jól kicsesztek vele...

2011. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
92%
^^teljesen egyetértek
2011. okt. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, most látom csak, kedves 78%-os, h te is róla írtál. :)
2011. okt. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
84%
Én ütöttem meg lányt...mert tetszett, óvódában...egy kicsit hasba pöccentettem :). Azóta soha, de volt barátnőm akit az exe vert...nem is egy, s visszament hozzá, tűri a megaláztatást minden szinten. Egy pszihológus, pszihiáter s az apja verhetne egy kis észt bele szegénybe.
2011. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
81%

Nos, igen, ütöttem már meg nőt... Kocsmába voltunk, és nem volt már józan, rám mozdult a csaj, de nekem nem tetszett, erre kiverte a hisztit, szólt a barátainak, hogy megakartam erőszakolni, erre nekünk jöttek a barátai, azokat szétkaptuk, erre a csaj felkapott egy sörösüveget, és nekem támadt...én meg először állba akartam vágni, de végül egy taposórúgással gyomron rúgtam, és összecsuklott...

19/F

2011. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 Mi közöd Tőle ***** válasza:
83%
Még nem volt szerencsém ilyet tenni. Nem is lennék biztos abba, hogy valaha is megtudnék ütni egy nőt. De mint valaki írta fentebb, vannak nők akik ezt élvezik, hogy meg vannak verve és alázva. Azért én azt mondom, hogy a nőnek tudnia kell, hol a helye, mert még a végén elkezd visszaélni a helyzetével. Abból meg sosem jött még ki jó dolog.
2011. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
71%
Mi a párommal szoktunk "verekedni". Az néha fájni is szokott, de mindkettőnknek. Eléggé egy erőben vagyunk,ezért tán szabad is ezt. de néha nagyon felháborodok, hogy miért üt vissza, de valljuk be ha én hülye vagyok és megütöm akkor ő miért ne? Nem meg ver, hanem mint a tesók. veszekszünk és verekszünk :) De semmi komoly nem volt még :)
2011. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány voltam
2011. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!