Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttél már meg nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
ok,bocs.De akkor is mi ez?!Jó,biztos van hülye p.csa is,aki csak úgy benyögi ezt,de akkor is szemét és primitív dolognak tartom.
2011. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
Ráadásul most tudatosult bennem h a hozzászóló BARÁTAIVAL csalta meg a lány, tehát valószínű, hogy az egész ki volt tervelve, a lány incselkedve elmondta az esetet, a 3 srác meg figyelte h hogy reagál erre a fiú, és emiatt a semmis ürügx miatt képesek voltak ilyen brutális módon "bebizonyítani", hogy ők micsoda férfiak. Oké, én se ütöttem volna meg a btnőmet ilyen miatt, de az tény, h megérdemelte, és az pedig sokkal igazságtalanabb dolog volt, amit utána a sráccal műveltek.
2011. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
Nem,csak nem tett vesszőt!
2011. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:

"Tehát a nők is lehetnek erősek. Ezért ajánlom, hogy minden nő járjon edzésre, hogy megvédhessék magukat. Én is sportolok, mert manapság egyre több az erőszak a világban.

"


na jó, de az se megoldás, hogy X műszak mellet, minden nő még gürizzen is, csak mert gyengébb fizikummal született a neme miatt..

2011. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
azért az se fair hogy egy szimpla megcsalásért teljes erőből pofonvágja...a teljes erős pofon után, a legtöbb nő konkrétan fel se bír kelni, vagy kap egy jó kis agyrászkódást...még jó h megvédték...
2011. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
39%

Te figyu már, hol olvastad h teljes erőből megpofozta? :O Egy szimpla pofonról volt szó, nehogy már még ezt ródd fel neki! És még egyszer mondom, a nőt nem védték meg, mert nem volt mitől megvédeni. Egy egyszerű pofont maximum saját maga tud kivédeni, de hogy ettől is meg kelljen menteni egy nőt, na hát az enyhén szólva túlzás. Én 2 éves koromban nem estem össze amikor megpofoztak, akkor miért esne össze egy lány?


Hogy hogy tud ennyi ember ezen a pofonon lovagolni, amikor sokkal rondább dolog volt az amit vele azután műveltek... Az nem megvédés volt, hanem mocskos megalázás.

2011. okt. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
8%
Ja és összekeverted a szókapcsolatokat. Tudod a megcsalás már önmagában nem lehet szimpla, a pofon viszont az volt, illetve nem írt azt a hozzászóló, hogy itt kemény ütésről lett volna szó. Régen megölték azokat, akik megcsalták a párjukat (elismerem h igazságtalan volt atekintetben h a férfiakkal nem tettek ugyanígy), de ami régen halálos bűn volt, arra ma még a szimpla pofont is súlyos büntetésnek tartják? :O Na, hát ez a korunk szégyene!
2011. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon kíváncsi vagyok mi játszódhat le egy olyan féreg agyában aki megüt egy nőt !!! Egyszerűen szánalmas dolog , mert egy nő akárhogy nézzük nem tud annyi erőt kifejteni ,hogy egy egészséges férfi ellen védekezzen . Én a pofont sem tartom helyesnek . Ez nem arról szól h egyenlőség van és olyan sincs h " nevelő célzatú pofon " - azt a szülök adnak a rakoncátlan gyerekeiknek . Egy férfi sose üthet meg egy nála gyengébb nőt .

Hadd mondjam el , hogy az én "csodálatos " apám verte anyukámat , 5 éves koromban többször fül. ill egyszer szemtanúja voltam egy ilyen esetnek .

Innentől kezdve mindenki sejtheti mit érzek az ilyen alantas férgek iránt , akik bántanak egy nőt !

2011. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
0%

„mint mondtam a gyereket megvertük mert megérdemelte az hogy lekur egy rohadt nagy pofonta barátnőjének csak azért mert megcsalta baszta volna ki inkább.


egyenjogúság blabla na már most én a 187 cm 95 kg osan lebaszok egyett egy 60 kg os 167 cm es nőnek az nem igazán simogatásnak érzni vagyis nem fair az egész. „


És ez kellett ahhoz, hogy keménynek érezed a 8 centis p.csödet. Eleve mi az anyádat avatkozol bele más dolgába? Remélem akkor is ilyen laza leszel, ha a te nőd fog félrekefélni. Vagy gondolom az a te esetedben más lesz és akkor nyugodtan szarrá verheted.

2011. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
Inkább rúgni szoktam! xD
2011. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!