Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy mondjam meg a barátomnak úgy, hogy ne sértődjön meg? 16/L

Figyelt kérdés

Azt akarja ,hogy töltsem náluk a hétvégét, de a házuk elég szegényes , olyan mint egy patkánylyuk, a szülei meg elég büdösek.


Azt akarom ,hogy inkább nálunk töltsük el a hétvégét mert nálunk van egy kényelmes sarokkád ahol össze tudunk bújni.

Nálunk finomabb ételek vannak, nem csak krumplis tészta.

A szobám nagyon tiszta, jól berendezett ahol jobban tudnánk romantikázni mint náluk.


2011. okt. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
41%

Eleve hogy tudsz összejönni egy nálad jóval "csövesebbel"?

Azért ez látszik az emberen...

Tudod kinek kéne...?

2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
93%

Ha a barátodért ennyit nem vagy képes megtenni, akkor válassz magadhoz való fiút!

Patkánylyuk,ha ezt a barátod hallaná. te jó ég!

2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

"Eleve hogy tudsz összejönni egy nálad jóval "csövesebbel"?"


Úgy ,hogy ő tényleg szeret engem.

Olyan aranyos ahogy udvarol nekem. :)

2011. okt. 27. 13:48
 34/45 anonim ***** válasza:
kamu
2011. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttél vele, tehát gondolom TISZTA, ha már össze is akarsz vele bújni, etc...

Ergo, ahonnan jön, annak is tisztának kell lennie gondolom... A szerény körülményeket ne tessék összetéveszteni a patkánylyukkal, ami büdös, mocskos, piszkos. Lehet, hogy nem a legújabb IKEA-s szőnyeg figyel a lakásban mindenféle dizájner bútorral, attól még lehet rendezett.

Még egyszer mondom, a szülőknek lehet azért jellegzetes szaga, mert ilyen-olyan helyen dolgoznak, de nyilván tisztálkodnak is. Ha nem bírja a kényes kis orrod a szagukat, akkor a barátodét hogyan?

A hétvégével kapcsolatban pedig:

Nyilván nem anyuka és apuka nyakán akartok lógni egész nap, hát őket nem kell szagolgatni nullahuszonnégyben. A barátodhoz pedig vihetsz illatgyertyát, füstölőt, kellemes illatú masszázsolajat a hétvégére, romantikus is, elnyomja az orrodnak kellemetlen szagokat, elmehettek este vacsizni/Mekizni valahová, ahová meghívhatod, cserébe a vendéglátásért, a reggeli kakaót kiflivel meg csak legyűröd valahogy.

Ha SZERETEM, mindenre van megoldás, nem a legegyszerűbb út a nyafi!

2011. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

13:58


Nem, tényleg nagyok rosszak ott a körülmények.

2011. okt. 27. 14:01
 37/45 A kérdező kommentje:

14:00


Jó ötlet a füstölő és az illatgyertya. :)

2011. okt. 27. 14:02
 38/45 anonim ***** válasza:
75%
mondd meg neki hogy legyetek nálatok... én teljesen jogosnak érzem hogy így gondolkozol. ha már együtt vagytok akkor ne egy putriban töltsétek már a közös hétvégétek! mondd meg neki!
2011. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
37%
ja és én biztos megmondanám... nem mennék putriba
2011. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%
Kérdező! Lenézed azokat a szerencsétleneket, mert neked egy kicsit jobb a helyzeted? nem is szereted igazán! ha az én párom ilyen környezetben élne, hát leszarnám és boldog lennék hogy vele lehetek, és mindegy hogy hol.
2011. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!