Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy mondjam meg a barátomnak úgy, hogy ne sértődjön meg? 16/L

Figyelt kérdés

Azt akarja ,hogy töltsem náluk a hétvégét, de a házuk elég szegényes , olyan mint egy patkánylyuk, a szülei meg elég büdösek.


Azt akarom ,hogy inkább nálunk töltsük el a hétvégét mert nálunk van egy kényelmes sarokkád ahol össze tudunk bújni.

Nálunk finomabb ételek vannak, nem csak krumplis tészta.

A szobám nagyon tiszta, jól berendezett ahol jobban tudnánk romantikázni mint náluk.


2011. okt. 27. 12:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
De ne várd el tőle utolsó, hogy 16 éves fejjel megértse ezt.. Bár én is ennyi vagyok, szerintem nem érdemled meg ezt a fiút, ha így állsz a családjához... Mi az, hogy büdösek a szülei?!?!
2011. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 coffeez ***** válasza:
92%

13:29


Teljesen egyetértek.

2011. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

13:29


Az apja állandóan "istálló szagú"

Az anyja meg vegyszer szagú

2011. okt. 27. 13:35
 24/45 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne érthetné? Jó, persze, gyakorlatilag az anyagi jó lét burkában él, de ha már kapcsolathoz elég felnőtt, meg hétvégéket együtt tölteni, akkor arra is gondolnia kellett az elején, hogy ha nem a saját rétegéből választ (és de utálom ezt a kifejezést...), akkor előbb-utóbb ilyen problémák ki fognak ütközni. Mert nyilván, aki nincs eleresztve anyagilag úgy, mint esetleg a kedves kérdező, akkor azért ez így, vagy úgy, de látszik, pl, hogy nem Armani-ban jár suliba.
2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 coffeez ***** válasza:
88%
Na, szerintem inkább ne írj több kommentet, mert egyre rosszabb a helyzeted te lány..
2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
83%
Az lehet ám MUNKA szaga is kedves! Nem mindenki AirWick Luxury szagban úszkál napi 8-10 órát a klimatizált irodában...
2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
23%
Hallod kérdező, te is jó helyen kérsz tanácsot: azt itt írkálók 99százalékban inkább a barátod szüleinek a szintjén vannak, úgysem tudnak semmit javasolni, csak hőbörögni.
2011. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 coffeez ***** válasza:
77%
Nem vagyunk azon a szinten, de lehetnénk, és te is kedves beszólogatós hülyegyerek
2011. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
De nekem érzékeny az orrom az ilyen erős szagokra, nem bírnák ki egy hétvégét.
2011. okt. 27. 13:42
 30/45 coffeez ***** válasza:
95%
Bírnék nem bírnák. Akkor maradj otthon EGYEDÜL és forgasd a helyesírás szabályzatot!
2011. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!