Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 18L leszek.4éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18L leszek.4éve nem volt pasim, és még szűz is vagyok. Szerintetek lesz valaha barátom? Vagy egyedül és szüzen halok meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nyaktól lefelé vagy ronda, az még nem vészes. Mindenkinek első az arc.
2011. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
18 vagy jobb esetben lesz még "pár éved". előbb-utóbb lesz, nyugi.
2011. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha ez megnyugtat, én is 19 évesen veszítettem el a szüzességem és a világon semmiről nem maradtam le. És természetesen volt barátom, nem is egy, ebből pedig 2 hosszú kapcsolatom eddig. Úgyhogy természetesen neked is lesz. Legalább te a minőségre mész, nem úgy mint a kortársaid többsége, akik ennyi idős korukra már több f.szt fogtak mint kilincset és erre még büszkék is...


25 N

2011. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) valamennyire megnyugtattatok.

tomcsa4: neked külön köszi :D szóval akkor lehetek száz kilós, de ha szép az arcom, akkor az okés? :D egyébként nyaktól lefelé az a gáz, h nagy a s.ggem, vastag a combom és a karom. amúgy létezik olyan, h valaki egyedül hal meg?

2011. okt. 28. 23:34
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, az arc mindenkinek fontos. Aki mást mond, az maradék (a saját szemében is), szóval annak a véleménye nem számít. Láttam már molett nőt, kainek szép arca volt és a mai napig ha találkozom vele, akkor nem az jut eszembe ohgy milyen dagi, hanem hogy mennyire szép arca van. (Hozzáteszem az ismerősöm nőies nő, tehát a molettsége ellenére talpig nő. Ami meg a legjobban vonzó egy férfi szemében.)
2011. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 csokii meov ***** válasza:
68%
nyugii =] ne légy türelmetlen .. biztosan lesz még fiud és s nem szüzen fogsz meghalni .. ha próbálkoznak nálad meg ne egyből pattinsdd le! beszélj vele ismerkedjetek hátha a belsője megfog téged :))
2011. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
ja biztos lesz de ha nem tartasz tul tolakodonak ha kernek egy kepet rolad
2012. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Sportolj!
2013. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!