Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy első látásra szerelem? Vagy ezt az emberek nagyrésze csak beképzeli?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Figyu...azt mondják, hogy nem létezthet, mert a másiknak a belső tulajdonságaiba is bele kell szeretnünk, és amég nem ismerjük igazán, addig nem...de nálam ez furcsa volt. Belezugtam teljesen egy srácba (2éve szeretem már teljesen reménytelenül), de a srácot máig sem ismerem belülről:/ sose beszélgettem vele, maximum 2 szót, de azt is csak edzésen ilyen bocsi, meg köszi féléket :D (röplabda) szóval én nem ismertem őt, amikor beleszerettem, és még máig semi ismerem, de még mindig szeretem:) voltak mások, de sose volt olyan erős, mint Nála...szóval ennyi erővel szerintem igen, létezhet:))
2012. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen. Van ebben valami transzcendens. Aki tapasztalta, hisz benne, aki nem tapasztalta, az szkeptikus, mert ez tényleg olyan mint egy varázslat. Én eddig kétszer éreztem ilyet, először 7 éve, aztán legutóbb 3-4 éve. Meglátod és abban a pillanatban mintha megváltozva a tudatállapotod. Ilyenkor szokták azt mondani a szkeptikusok, hogy ez csak nemi vonzalom meg a külsejébe szeretsz bele. Nem. Azt is átéltem, de a szerelem első látásra teljesen más érzés. Abban a pillanatban azt érzed, hogy ő az, aki KELL és utána le se bírod róla venni a szemed. Azt érzed, hogy muszáj, hogy közötök legyen egymáshoz. És onnantól kezdve másra se bírsz gondolni, csak rá. Ahogy írta valaki korábban, mintha lelassulna a világ. Tényleg ritka dolog:)
2013. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem két férjem volt--az első nagyon tetszett, hogy erős, deltás, férfias, gusztusos... azt hittem ez a szerelem. hozzámentem- de nagyot csalódtam benne- elváltam tőle.


Sokáig senkim nem volt és nem is akartam, mert annyira elegem lett a hímneműből az első férjem dolgai miatt.


aztán mindig betértem egy presszóba a kisfiammal, fagyiért és tortáért- én egy kávét ittam. akkor megláttam egy fiatalembert aki más volt, mint a többi-- mindig azt kereste a szemem-rám-rám nézett de gyorsan elfordult.

aztán történt, hogy leadtam 4 dl vért és utána betértem egy étterembe- ott ült egyedül- rám tekintett de megint zavartan elnézett-- én pedig oda mentem az asztalához és egy helyett kértem, mert utálok egyedül enni és bort is innék, de nő létemre még se akarok egyedül inni. A férjem nem kapott levegőt a szóáradatomtól és mint utólag bevallotta az hogy leültem hozzá, mert nem erről voltam hírhedt, hanem hogy mindenkit elmartam magamtól.


Első látásra történt mind kettőnk részéről a szerelem-- most már 50 éve együtt vagyunk és épp úgy szeretjük egymást mint az első napokban. Na persze ez nem jelenti azt hogy nem remegnek néha még az ablakok is-- mind ketten makacs, erős természet vagyunk, szóval szoktunk vitázni azért, elég vehemens módon... aztán annál szebb a kibékülés.

2013. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Emile válasza:
Létezik. Velem is megtörtént. Rossz kapcsolat lett belőle, de nem az a lényeg.
2013. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hát akárki akármit mondjon is, létezik, mivel tapasztaltam. Bár kételkedem benne egy részt, mivel a szerelem hormonális folyamat, nem kéne rögtön bedúsítani a hormonoknak a szervezeted egy látásra, de elmondanám, hogy egy nálam kb. 2 évvel fiatalabb lányba szerettem bele a fürdőben első látásra. Ott még nem is éreztem, hanem ahogy visszagondoltam rá, elkezdett előjönni és botrány lett a vége, de ha nem az enyém hát nem az enyém. Amúgy meg annyit még hozzátennék, nem a testét néztem, hanem a tekintetét, szóval valójában nem is a személyiségébe (nem ismertem), vagy a testébe (hátsó szándék) szerettem bele, hanem ahogy rám nézett a szemeivel, azt a pillanatot még most is nehéz elfelejteni, szerintem 10-20 évig is emlékezni fogok még rá. Nem tudom, nekem ebből a szerelemből sokkal könnyebb volt kiábrándulni mint a többiből (a leghosszabb idő eddig 1 hónap, ezt kevesebb, mint 1 hét alatt elfelejtettem), mivel nem ismertem.
2013. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ránézel valakire, nemcsak a küllemét látod, hanem a személyiségét és a belső tulajdonságait is megérzed, látod.
2014. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami- a kisugárzása, a nézése, a mozgása, a stílusa az ami megérinti az embert előre és ha mindkettőnél ez az érzés egyforma, akkor lehet első látásra szerelem egész életre!


De azért vigyázni kell ne hogy csak te érezd a másik pedig nem, - csak nagyon jó színész.Vagy ép te láttál többet belőle mint ami!


azért először mindenkit ki KELL ismerni, mielőtt rábíznád az életedet!

2014. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Remélem..és azt is,hogy engem is megtalál.💓❤❤
2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Ezek szép és értelmes válaszok és a 18 db az elég sok is, úgyhogy ezekből kb. le is lehet szűrni, hogy mi a helyzet...
2021. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!