Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te párod milyen aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod milyen aranyos kérdést tett fel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Az én párom egyszer elfelejtett kijelentkezni, nekem meg fel se tűnt. Kerestem egy régi kérdésemet, egyből visszaugrottam az utolsó oldalra, csak ott tűnt fel, hogy hoppá ezek meg mik?

A legelső kérdése az volt, hogy hogyan tüntesse el holnapra a pattanásait :) Azt az első randink előtti este írta ki. Tök aranyos:D A többit inkább el se olvastam..


2011. okt. 29. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
9. válaszolónak: Akkor viszlát. :) Részben igazad van, elég sok a troll errefelé. Én is hülyülök a normálatlan kérdéseknél (és valljuk be, ennek a kérdésnek sem sok értelme van), de az értelmes kérdésekre rendes válaszokat írok.
2011. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

nekem voltak dolgok, amiket itt kaptam és amiktől jó irányt vett az életem - szószerint ennek az oldalnak köszönhetem


(pl. javasoltak könyvet - ami tuti segített a párkapcs-ban - ezért elkezdtem könyvtárba járni, így megláttam egy másikat - és annak köszönhetem, hogy LETT munkám, és amikor párkapcsolati apró kicsi ötleteket kaptam, azok beloptak a kapcsolatomba nagyon sok szép pillanatot, és amikor valaki priviben megdícsér, vagy megköszön valamit, az olyan jól esik, hogy egészebbnek érzem magam tőle - tekintve, hogy az életben ezeket nemigen kapok, és még sorolhatnám)

szóval nem csak tahók vannak az oldalon.

2011. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%-os-nak.Én a párjára gondoltam,nem magamra.
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Páran baromságokat irtak. Minenhol van troll, itt is, de nem az ő válaszuk számit. Az ember kérdez s rendre vannak értelmes használható válaszok. A többi meg kit érdekel? Most akkor az arany se jó mert földet kell hozzá kiásni?
2013. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én párom megkérdezte hogyan kell kiherélni a kecskét, mert azzal akart fogadni hogy kiherélte a kecskét mert belenézett a gyakori kérdésekbe amikor ő belépve maradt...
2013. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!