Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Minden tökéletes lenne, de az anyja nem fogadja el a kapcsolatunkat, magyarán én nem mehetek hozzájuk, csak ö hozzánk.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozik, egyetemre jár, és emellett napi szinten segítenie kell otthon, mivel földjeik vannak, állatok, stb. és ugye ezekkel mind foglalkozni kell, aratás, disznóvágás. és keményen be van fogva, igy nevelték. Ezzel mind nem is lenne gond, én is ebben nöttem fel, a baj csak az, hogy alig vagyunk együtt ezek miatt, és borzasztó nehezen viselem már. Tudom, hogy nem a családjával kell lennem, nem azt kell néznem, hogy milyenek velem, hanem, hogy Ö nagyon szeret engem, de sajnos amíg ott lakik, azt kell tennie amit mondanak. ö 25 éves, én 23. közösen tervezzük a jövöt, vannak céljaink, álmaink, csak épp mikor folyton otthon segít, otthon van, akkor azt érzem egyedül vagyok, és hogy miért nem a közös életünket ''éli'', mért azt ami ott van. Erre annyit mondott, hogy a jelenböl lesz a jövö, és amit most megtesz, azt a jövöért teszi, mert azok a földek egyszer a miénk lesznek, és én is élvezni fogom a ''hasznát''. én ezt értem is, de az esik a legrosszabbul, hogyha az anyjának más felfogása lenne, akkor én szivesen segitenék nekik,ha vége a munkaidömnek, addig is a párommal lehetnék.de a párom mintha nem akarná megérteni mi fáj nekem, mikor beszélgetünk erröl.csak ír utána 1 emailt,mintha könnyebb lenne neki leírni. és egyszerüen nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem, ö is engem, de mikor ezért vitázok vele, azt érzem eltávolodik, magába húzódik,és megy haza pihenni.pedig nekem nagyon rossz,ha ö otthon van.bár Mindig kimutatja, hogy ne azzal foglalkozzak amit az anyja mond, ö mindig kiáll értem, igaz hiába, de azt nézzem miket tesz meg értem. és tényleg mindig figyelmes, bármi van ö az elsö aki segit nekem,odaállt anyukám elé is, és megmondta nagyon szeret engem. A másik fájó pont az életemben, hogy az elözö kapcsolatomban csúnyán sérültem, megcsaltak,és lelkileg teljesen tönkretettek. és a jelenlegi párom is eltitkolt néhány dolgot a kapcsolatunk elején, ami nagyon fájt, de kiderítettem,hogy sosem csalt meg. Már tisztáztuk, bizonyitja nap mint nap, hogy nincs okom aggódni, de a régi sérelmek miatt ezért is mindig bántom öt,mert azt hiszem ö is megteszi velem azt amit a volt pasimmal átéltem. SZóval most úgy látom elbizonytalanodott.. Meg kell felelnie a munkában, az egyetemen, otthon, és még én is vitázok vele. Nem tudom mit tehetnék. öszinte érzekeny fiú, tele kedvességgel, de ezek a sérelmek már napi szinten vannak. Mit kéne tennem?Nagyon szeretem, ö az életem.
2011. okt. 29. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagyis az ő családjával *
2014. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt :D Az anyja utalt mint a szart... Ok nelkul hozzateszem, vegen mar oda jutottam hogy nem szivesen mentem at hozzajuk mert meglatott az anyja aztan vagta a fejeket meg mondta a monologjait.."te mar megint itt vagy?!" Egyebkent erdekes az egesz mert neha meg tudott tok jofej lenni pl ha tobb ideig nem mentem es ujra mentem akkor tok mashogy reagalt. De ha tobb napig egymas utan mentem meg ott voltam akkor megtudott volna olni szerintem.
2017. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ilyen esetben hogy az apja és az anyja kapcsolata milyen. Ha ők nem szerelmesek, nem élnek jól, akkor anyuci a pici fiába lesz szerelmes... Nem lehet mit csinálni, ha annyira frusztrált az anyja a rossz kapcsolata miatt, akkor gonosz lesz másokkal akikkel megteheti. De te nem kereshetsz anyucinak másik párt. El kell viselned az utálatát, vagy szakítani, ha lesz unoka ez sokszor enyhül mert átszeret az unokába...
2020. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!