Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a b. nőmtől? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a b. nőmtől? 3 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

A 3 év alatt folyamatosan kértem, hogy ne csak én menjek át hozzájuk, hanem jöjjön ő is, és ne csak állandóan egy éjszakára, hanem maradjon egész hétvégét stb... Ez úgy nézett ki, hogy az első évben, nem túlzok, 2szer jött át hozzánk. Csak én mentem. Mindig kitalált valamit, hogy ő miért ne jöjjön, és mindig másra fogta. Aztán ezen vita vita... Majd nagy nehezen néha átjött. Most 3 év alatt összesen 3 hétvégét 3x2 egybefüggő napot volt nálunk.


Elhívták hétvégézni, oda bezzeg el tudott menni. Ekkor mindent le tud mondani, de ha én kérem, akkor tanulni kell, ezt kell azt kell... Idegesítő és szerintem nem normális, hogy 3 év alatt 3szor marad nálunk, de ha más hívja, akkor egyből meg tudja oldani... Neki kicsi is az ágya, nekem van nagy francia... ez sem lehet indok.


Mind a ketten 21-ek vagyunk.


2011. okt. 30. 01:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, nálunk is ugyanez van, csak én vagyok a lány. Nálunk annyival másabb, hogy ő nem is aludhat nálunk, mert apám nem engedi. Elég maradi ilyen téren, de amúgy nagyon jó fej, mindenben segít, és én tiszteletben tartom a kérését. Én részben ezért sem megyek barátomékhoz, mert nem lenne pofám úgy ott aludni, hogy nem tudom viszonozni ezt. A fők ok viszont az, hogy ki nem állhatom a szüleit, sőt az egész családot nem csípem... Érzem hogy ők sem bírnak engem, ez már az az elejétől fogva így volt, és barátom is elejtett egy-két megjegyzést, amivel alátámasztotta ezt. Ettől függetlenül, még mindig meg van néha sértődve, de én egyszerűen nem érzem magam jól náluk. Utálok ott lenni, feszélyezve érzem magam, eszembe nem jutna ott a szex, egyszerűen nem óhajtom magam kényelmetlenül érezni.
2011. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg, van-e értelme ennek a kapcsolatnak. Ha tényleg szeret, akkor úgyis elmondja mi oka van arra, hogy nem megy hozzátok. Ha meg nem szeret, akkor majd találsz egy olyan lányt akit majd üldöznöd kell, hogy néha menjen haza.
2011. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
egyszerűen jobban érzed magad, ha nálatok vagytok, "szabadabb" vagy! Nyugi, én is így vagyok! Bár én most áromnál élek:-p
2012. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Drága öcsém - ne légy papucs, akarom mondani, szandál. :) Ez a nő téged nem szeret, azt nem tudom, hogy miért tart még mindig, de ha bejön neki a nagy ő, de ne is legyen a nagy, elég lesz, ha vele jobban megtalálja a számítását, téged úgy fog dobni, hogy elrepülsz, mint a sóhaj.
2012. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég szakítottak.
2012. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha más hivja az azért van mert ott jobban szeret kefélni. Ennyi. Csak te hülye vagy ha nem látod.
2013. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez azért van mert te nagyon hülye vagy.
2013. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Tseppkoe ***** válasza:
Hol vagy Kérdező ?
2021. febr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!