Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem egyedül maradtam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem egyedül maradtam! A barátom miatt elvesztettem a barátaimat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pénteken lesz 10 hónapja hogy van barátom,nagyon szeretem,de az anyukája nem nagyon engedi el ide-oda mert tanulnia kell...most így év végén rövidebb pórázra van fogva(amúgy sincs hosszúra szegény)és bele szól mindenbe...amiből kezd kicsit elegem lenni! A lényeg az hogy a barátaimat elhanyagoltam miatta,és most amikor kicsit rosszabb a kapcsolatunk a barátommal és szükségem lenne egy barátra...akkor nincs :( Ami nagyon rossz!!! Sosem voltam még ilyen helyzetben,ez az első komoly kapcsolatom és sosem hanyagoltam el így a barátaimat,ők meg már találtak mást helyettem!Mit csináljak?
2009. máj. 5. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
hmmm.. én pont ma wok 10 honapjah együtt pasihmmal... pasihm utájja ha másokkal talizokh ezér egész nap csakh weleh wok... beleörülhetnék h már nincsenek barátnöim:( söt wannak ujak akiket nemrég ismeretem meg. mindig kérdezikh h e talizunk deh nekem sajnos mindig le kell mondanom pasihm mijatt:( joo mongyuk másképp ha akk barátnöznék pasihm hijányoznah és uncsiznékh... deh ajánllohhm nekedh h nan sürgösen beszéjj brtnöddehl...! mindenkinek kellenek barátok!!!
2009. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek Sárkyval.

Milyen barátja voltál a barátaidnak, ha így elhanyagoltad őket? Nem gondolod, hogy a barátság kölcsönös, és nemcsak akkor a barátod valaki, amikor bajban vagy. Ez eléggé önző szemlélet.

Ezt egy igen kedves lány ismerősöm írta nekem msn-en, mikor arról beszéltem, hogy nem akarom a barátaimat zavarni, ha szerelmük van, mert létezik egyfajta fontossági sorrend: "a szerelem múlandó, és a barátokat sem szabad elhanyagolni". Szerintem van benne valami (egyébként neki is van párja).

Szóval, legközelebb próbáld meg megbecsülni a barátaidat, mert nemcsak a szerelmet lehet elveszíteni. Próbálj meg velük is foglalkozni, mert különben elhidegültök. És nem vagy pótolhatatlan a szemükben, mert senki sem pótolhatatlan. A barátság kölcsönös odaadásról szól, tehát ne várd, hogy majd hirtelen megjelenik valaki, mint egy védangyal, és csakúgy felkarol. Ha a barátaid nem bízhatnak benned, akkor előbb-utóbb nem tartanak a barátjuknak, Ha meg csak ilyen bulizós barátok voltak, akikkel nem tudtál azelőtt sem mélyen beszélni, akkor keress magadnak olyat, akivel megértitek egymást, mert, ha hiszed, ha nem, a barátságnak is feltétele ez...

Ellenkező esetben tényleg az történt, hogy elvesztették beléd vetett bizalmukat. DE próbálj meg közelebb kerülni hozzájuk (de te is hallgasd meg őket, ne csak panaszkodj- jó tanács).

(((((OFF: Nyugodtan lepontozhatjátok, de ez így kikívánkozott. Ha valakinek ott szerepel a sorrendjében a barátság, akkor az azt jelenti, hogy számít neki valamit, és, attól, hogy talált fontosabbat (szép dolog a szerelem), még nem fogja elhanyagolni. Ha pedig a barátai nincsenek a listáján, akkor ne várja senkitől, hogy barátként kezelje, mert a barátság nem lehet egyoldalú.

És nyugodtan megírhatjátok privátban is, hogy milyen gonosz vagyok...)))))


FT

2009. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21:08-as vagyok... ott egy ovódás kori barátomra céloztam... elköltözött, nem tudtam vele tartani a kapcsolatot rendesen (fiatal is voltam, meg ő is) és mit ad isten lett netem, ahol újra megtaláltam... és ugyanúgy mindent megbeszéltünk és segítettünk egymásnak... nem jött ki jól, de mik vagyunk mi akkor ha nem igaz barátok?
2009. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg megint FT: én a kérdés feltevőjének írtam az elhanyagolós részt, Sárkyval pedig abban értettem egyet, hogy nem szabad elhanyagolni a barátokat.

a 21:08-asnak meg annyit, hogy nekem is vannak olyan barátaim, akikkel nem tudtam tartani évekig a kapcsolatot, de ez nem azt jelenti, hogy elhanyagoltam volna őket, csak nem volt lehetőségem velük érintkezni, akár neked... Tehát én téged egyáltalán nem bíráltalak, sőt, egyetértek veled...

2009. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

FT: egyetértek veled, teljesen. :)

Egyébként még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a barátoknak az is dolga, hogy helyrerakja a másikat. Értem ezalatt, hoyg volt olyan, hogy egy jó barátnőm szerelmes volt, kevesebb időt fordított rám, finoman, de megmondtam neki. És most is ugyanúgy le tudom szidni, ha egy pasi miatt sír vagy valami, mert a barátoknak ez is a dolguk, hogy ne hagyják, hogy hülyeséget csináljon a másik. :)

2009. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindenki kapott egy szép zöld kézjelet most. Értelmes emberek módjára véleménykifejtés, kis vita és öröm elolvasni! :)


Elismerésem, tényleg!


Sárky

2009. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!