Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát komolyan elröhögtem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát komolyan elröhögtem már magam, hogy ennyire rajtam spórol! Szerintetek? Kérlek szóljatok hozzá, ha tudtok.

Figyelt kérdés

Ma este egy palacsintázóban ettünk a barátommal.Tudni kell,hogy sosem hív meg semmire,mindig magamnak kell fizetnem a saját kajámat,ő pedig fizeti a sajátját.Ha moziba megyünk én fizetem a jegyemet,a kaját ő veszi.H itt van nálunk és pl pizzát rendelünk mindig én megyek ki a futárhoz fizetni.

Szóval mondtam a csajnak,hogy mit kérek,látta,hogy együtt vagyunk,de azért megkérdezte,hogy:"Számolhatom egybe?"Én mondtam,hogy:"Külön légy szíves"..de közben halkan a barátomat is hallottam,hogy ezt mondta..kérdezte,hogy mit kérünk inni,én kértem egy ásványvizet,a barátom meg szó szerint azt mondta,hogy:"Én meg majd iszok belőle"..erre néztem egy nagyot,de már a csaj is(iszonyú kellemetlen volt),hogy hogy lehet ennyire spúr?..Aztán tényleg ketté öntötte a vizet az asztalnál.Végül akkora volt a palacsinta,hogy elcsomagoltattuk.Kérdezte a drágám,hogy:"Ugye ingyen van az elcsomagolás?"..mondom,a dobozt biztos ki kell fizetni..Na és mikor mondta a csaj,hogy 50 Ft-lesz a csomagolás,akkor,mintha valami nagy gavallér úriember lenne megszólalt a barátom,hogy: "Fizetem én"..200-ast akart adni,a csaj kérdezte,hogy nincs-e 50-esünk?..belenyúltam a pénztárcámba,odaadtam egy 50-est és kijöttünk..


Azért azt is leírnám,hogy nem olyan helyzetben van a barátom,hogy nem lenne pénze..sőt..(Na de látszik,hogy nem a pénzért vagyok vele,mivel soha semmit nem kapok tőle!) (: Másfél éve vagyunk együtt.


2011. okt. 31. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

B@sszus, az én fiam nemrég kezdett el csajozni, a családi kassza meg jobban fogy, mint valaha. Na itt sem divat, hogy mindent ő fizet, de egy kávére/üdítőre..stb mindig meg tud azért hívni valakit.

Mellesleg nem derült ki, mennyi idősek vagytok? Saját keresetből smucig a pasid, vagy a szülők tartanak még el benneteket? Ha az utóbbi, akkor otthon valami nagy gáz lehet. :-(

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, ez normális. Nem normális! A lehúzás és a sz@rrágás között bődült nagy az átmenet. És itt egyértelműen az utóbbiról van szó.

2011. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én tuti nem maradnék vele. megértem ha valaki csóró...d e még akkor is spórol 1 üditőre valót.... nehogy egy ilyen emberrel akarj családot alapítani...majd kiszámolja mennyi a te részed a vizszámlából...
2011. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"nehogy egy ilyen emberrel akarj családot alapítani...majd kiszámolja mennyi a te részed a vizszámlából..."


Egyből mindenki a családalapítással jön.

2011. nov. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Azt írja, másfél éve vannak együtt...szerinted minek tölti vele a drága idejét?
2011. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!