Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát komolyan elröhögtem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát komolyan elröhögtem már magam, hogy ennyire rajtam spórol! Szerintetek? Kérlek szóljatok hozzá, ha tudtok.

Figyelt kérdés

Ma este egy palacsintázóban ettünk a barátommal.Tudni kell,hogy sosem hív meg semmire,mindig magamnak kell fizetnem a saját kajámat,ő pedig fizeti a sajátját.Ha moziba megyünk én fizetem a jegyemet,a kaját ő veszi.H itt van nálunk és pl pizzát rendelünk mindig én megyek ki a futárhoz fizetni.

Szóval mondtam a csajnak,hogy mit kérek,látta,hogy együtt vagyunk,de azért megkérdezte,hogy:"Számolhatom egybe?"Én mondtam,hogy:"Külön légy szíves"..de közben halkan a barátomat is hallottam,hogy ezt mondta..kérdezte,hogy mit kérünk inni,én kértem egy ásványvizet,a barátom meg szó szerint azt mondta,hogy:"Én meg majd iszok belőle"..erre néztem egy nagyot,de már a csaj is(iszonyú kellemetlen volt),hogy hogy lehet ennyire spúr?..Aztán tényleg ketté öntötte a vizet az asztalnál.Végül akkora volt a palacsinta,hogy elcsomagoltattuk.Kérdezte a drágám,hogy:"Ugye ingyen van az elcsomagolás?"..mondom,a dobozt biztos ki kell fizetni..Na és mikor mondta a csaj,hogy 50 Ft-lesz a csomagolás,akkor,mintha valami nagy gavallér úriember lenne megszólalt a barátom,hogy: "Fizetem én"..200-ast akart adni,a csaj kérdezte,hogy nincs-e 50-esünk?..belenyúltam a pénztárcámba,odaadtam egy 50-est és kijöttünk..


Azért azt is leírnám,hogy nem olyan helyzetben van a barátom,hogy nem lenne pénze..sőt..(Na de látszik,hogy nem a pénzért vagyok vele,mivel soha semmit nem kapok tőle!) (: Másfél éve vagyunk együtt.


2011. okt. 31. 23:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A futárt mindig én fizetem,a saját kajája után pedig egy forinttal se többet.
2011. okt. 31. 23:36
 12/24 anonim ***** válasza:

"Pontosan,túl türelmes voltam/vagyok,csak tűrtem.."


Ezek szerint kezd betelni nálad a pohár? Amúgy elég vicces sztori, olyan morbid, hogy már humoros :) Nem is tudtam, hogy van olyan fiú aki ennyire a fogához veri a garast. Nem azt mondom, hogy neki kéne fizetnie, de most akármennyire csóró valaki 500 Ft-ot rá tudna szánni a barátnőjére nyugodtan. Egyébként én sem fizetném a barátnőm kajáját, egyéb dolgait mivel én sem vagyok bank meg jótékonysági intézmény, de ez egy kicsit túlzás az ő részéről.

2011. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lesznek problémák a későbbiekben ? :D

Szerintem beszéld meg vele, hogy ne haragudjon, de ez egy picit túlzás, ha erre felkapja a vizet vagy valami akkor gondolkozz el azon, hogy biztos hogy ezt képes leszel elviselni.

2011. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Olvastam egy korábbi kérdésedet is(szerintem te írtad,mert akkor is ilyen palacsintázóról volt szó,meg smucig fiúról).Nem azért,de kicsit túlzásnak érzem.Az én barátom is spórolós,de azért mindennek van határa szerintem.Gondolkozz el azon,hogy mi lesz,ha mondjuk odáig juttok,hogy együtt fogtok élni?Akkor mindent te fogsz fizetni?Még egy pizzába sem képes beszállni...mi általában felesben fizetünk mindent a barátommal és ez így van rendben(előfordul,hogy néha ő fizet mindent,az is,hogy én,de leginkább felezni szoktuk a programok költségeit).A pénz nem minden,de hogy ennyire spúrnyák legyen valaki,akár nő,akár férfi,az túlzás.
2011. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Jól teszi. Nyilván nem úgy lett sok pénze, hogy vagyonokat költ a csajokra.

"mindig magamnak kell fizetnem a saját kajámat,ő pedig fizeti a sajátját."

Nem értem, hogy ezzel mi a probléma. Így lenne a normális. Egyik fél sem különb a másiknál. Tudom, a férfi dolga, meg udvariasság stb. De szerintem az udvariasság kimerül abban, hogy lesegíti a kabátodat, vagy előreenged.

2011. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

00:27


De az innivalót nem veszi meg magának, hanem a barátnőjéét issza...

2011. nov. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
az aki értetlenkedik annak elmondanám, hogy nem azzal van itt a gond, hogy felesbe fizetnek dolgokat, hanem ennek igazából témának se kéne lennie, pláne nem a kasszánál... ugyanis az a 600-800-1000-1500 ft többlet, amit fizetsz, összemérhetetlen kéne legyen azzal az élménnyel, hogy van akivel az adott programot megoszthatod. én pl szó nélkül kifizetek mindent és valamennyire elvárom, hogy a lány adjon bele pénzt, de az az igazság, hogy nagyjából lesz*rom mer nem egy korsó sör árán múlik egy társas lét és nem én kérek meg ő hanem mi kérünk és mi fizetünk
2011. nov. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%
Persze az ilyen p@rasztoknak van barátnőjük, aki még ragaszkodik is hozzájuk. Csak hát ugye "sőt" mennyiségű pénze van, a leány meg reméli hogy előbb-utóbb neki is csurran-cseppen valami. Aztán lassan fogy a türelem...
2011. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
nagyon férfias lehet ha az ember a saját barátnőjén spórol, és sorra csinálja ezeket a rendkívül megalázó helyzeteket... csoda hogy még van farka!
2011. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, ismét tanultál valami újat, fejldőtél egy nagyot, lépj tovább
2011. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!