Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelt kérdés

Igazából sosem vonzottak az igazi lányos dolgok. Ettől függetlenül persze, én is szeretem a szép ruhákat, meg ékszereket, de valahogy annyira nem izgat, mint a barátnőimet.

Sokkal szívesebben megyek inkább valami kulturális programra, vagy pedig szívesen hallgatom apát, hogy hogyan szerelte a motorokat, lőni járok, karatéztem és számítógépes játékokat is játszom. Szerintetek ez baj? Sokszor, amikor hallok lányokat beszélgetni, furán érzem magam, mert engem azok a dolgok nem foglalkoztatnak igazából.


És a kérdésem második része pedig: vannak olyan fiúk, akik az ilyen lányokat szeretik, és esetleg ők is ilyenek? Mert sajna az én ismerőseim között nem nagyon vannak ilyenek, de én pedig egyszerűen nem tudom elképzelni magam ilyen discós partyface-ekkel. Volt már több barátom, de két éve elegem lett az ilyen "mű-férfiakból" és azóta nem találtam olyan embert, aki másmilyen lenne (habár volt egy hosszú időszak, amikor nem is kerestem). Az, hogy nem találtam, talán lehetett a középsuli viszonylag zárt világa miatt is.


Nagyon szépen kérlek titeket, hogy az idétlen válaszokat mellőzzétek...

Mindenkinek további kellemes napot!

19L Budapest


2011. nov. 3. 14:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja, én is inkább a reál-agyú lányokat szeretem, ha nem lennél ilyen fiatalka, már írnék is neked :)
2011. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Kedves tőletek, köszönöm. =)

Csak nálam a nőiesség nem a 20 centis, hegyes műkörmöket jelenti, meg a 2 centis miniszoknyákat. (Sajnos sok ember ebben látja, pedig szerintem nagyon nem így van. Tisztelet a kivételnek. =))

2011. nov. 3. 14:58
 13/28 anonim ***** válasza:
Keresd meg a lelki okát miért vagy fiús. Komolyan nem normális hogy fiúsan viselkedsz. Ellébecólhatsz az életben, de hogyan fogod megélni a női éned??
2011. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm is elég fiús dolgokat csinált. És zavart! Miért? Mert egy férfinak NŐre van szüksége! Egy férfias nő mellett egy férfi nagyon nehezen tudja érvényesülnii, mert a férfias viselkedésű nő ugyanúgy bizonyítani akar. Barátnőm járt vadászni, amit nem szerettem és ezen mindig kiakadt. Ez szerintem olyan, mintha én eljárnék balett órákat venni és akárhogyan nézzük a nők többségének ez nem jönne be! Nem ítélem el a férfias nőket egyáltalán de egyet kell értsek Dr. Csernussal, aki azt írta férfias nőkről, hogy joguk van férfiasnak lenni de ezért nagyon komoly árat fognak fizetni.
2011. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azért amiket ez a lány leír nagyon messze vannak a férfiasságtól, még a fiússágnak is a határát súrolja csak.
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14:58: Nem is azt mondtam, hogy az a nőiesség. Ha akarod kitaglalom neked privátban, hogy mi a nőiesség mert ez már nem ide tartozik és a véleményemmel nem akarok befolyásolni senkit. :D
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem hozzátenni, hogy számomra mi a nőiesség. :D
2011. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát szerintem kicsit félreérthető voltam, elnézést. Nem úgy értettem, hogy semmi más nem érdekel a lövöldözésen kívül, hanem, úgy, hogy többek között ez is. Nagyon szeretem csinálni, most akkor hagyjam abba, csak azért, mert ez fiús? De most komolyan kérdezem.


De mint a kérdés leírásában is írtam, én is szeretek szép ruhákban járni, szenvedélyesen táncolni, néha megnézni egy romantikus filmet, "nőiesen", kedvesen viselkedni. Csak nem a ruhák, smink, divat, pénzköltés tölti ki az életem.


De talán igazatok van, és talán tényleg gáz vagyok. =(

2011. nov. 3. 15:06
 19/28 A kérdező kommentje:
Eläin, megtisztelnéd, ha leírnád a véleményed. =)
2011. nov. 3. 15:07
 20/28 anonim ***** válasza:
Leírtam.
2011. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!